R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Kolejny piknik rodzinny dla społeczności w Chełmnie

06-06-2017 09:53 | Źródło: SP Chełmno | Wyświetleń artykułu: 8,961 | Komentarzy: 0

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Pracownicy i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chełmnie, kolejny raz, zorganizowali Piknik Rodzinny po hasłem "Razem możeMy więcej". Impreza odbyła się 04 czerwca 2017 r. Jej celem było gromadzenie środków finansowych na coroczne wycieczki szkolne dla uczniów szkoły oraz integrowanie rodzin i społeczności lokalnej, propagowanie zdrowego, bezpiecznego stylu życia.
R E K L A M A

Szkoła Podstawowa w Chełmnie, wspólnie z Radą  Rodziców w bieżącym roku szkolnym jest organizatorem  dwóch  takich wyjazdów  dla dzieci:

21 kwietnia 2017 r. dla dzieci z klas  I – VI Szlakiem Piastowskim oraz  6 czerwca 2017 r. dla dzieci z oddziałów przedszkolnych do zoo w Borysewie.  Koszt tych wyjazdów to ok. 14 500,00 zł.  

   Mimo burzowej, dusznej pogody publiczność i goście dopisali. Zaplanowane atrakcje m.in. występy dzieci ze szkoły, pokaz Kolskiego Klubu Kyokushin Karate, odwiedziny policjantów i Pyrka, pokaz Inspekcji Transportu Drogowego, straży pożarnej, przyjazd motocyklistów cieszyły się ogromną popularnością. Dodatkowo Gmina Dąbie sfinansowała dmuchaną zjeżdżalnię „Papugi” i suchy basen, można było obejrzeć wystawę pt. „Historia szkoły”.

Piknik rozpoczęto od podziękowań dla wszystkich ofiarodawców, firm, instytucji, osób,  które udzieliły wsparcia  finansowego, rzeczowego lub osobistego na jego organizację oraz na wyjazdy dla dzieci ze  Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chełmnie w roku szkolnym  2016/2017. Okazało się, że kolejny raz można było  liczyć na  życzliwość. Dziękując za wsparcie dyrektor szkoły powiedziała: „Bezinteresowność w dzisiejszych czasach jest czymś odświętnym, na dobrą sprawę luksusowym. W dobie, „kiedy światem rządzi pieniądz” trudno o ofiarność czy szlachetność.  Cieszymy się, że stać Państwa na zachowania, które śmiało można nazwać szlachetnymi i wielkodusznymi.”

Bez zaangażowania całej kadry pedagogicznej, pracowników szkoły i rodziców nie udałoby się zorganizować tak udanej uroczystości. Bez wsparcia ofiarodawców podjęte działania, też trudno byłoby doprowadzić do skutku. Hasło, które zostało wymyślone w szkole i pod którym odbył się piknik oddaje ideę, że dzięki wspólnym działaniom można osiągnąć znacznie więcej.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę