R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Kompleks sportowo-rekreacyjny powstanie w gminie Olszówka

07-06-2017 11:06 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,260 | Komentarzy: 0

Takiego obiektu jeszcze nie było w naszym powiecie. Kompleks sportowo-rekreacyjnych niebawem powstanie w Ponętowie Górnym Drugim. Jak będzie wyglądał i z jakich elementów składał? o tym w dalszej części artykułu.

Foto:Olszówka | Wizualizacja parku
R E K L A M A

Gmina Olszówka pozyskała na ten cel blisko 63% dotacji z projektu w ramach "Solnej Doliny". Całość inwestycji wraz z ogrodzeniem i monitoringiem może wynieść blisko 500 000 złotych. Czy warto? Oczywiście, że tak! Będzie to miejsce rekreacji dla mieszkańców w każdym wieku.

Kompleks sportowo-rekreacyjny składać się będzie z trzech części:

  1. Strefa FIT (elementy street workout, drążek, ławeczka do brzuszków, ścianka wspinaczkowa, lina do wspinania, drabinki),
  2. Strefa FUN (siatka do zabawy, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, lina do wspinania),
  3. Strefa Sport (boisko wielofunkcyjne, mobilna widownia z krzesełkami, bieżnia do biegania, tor do skoku w dal)

W rozmowie z Wójtem Gminy Olszówka Włodzimierzem Fraszczykiem otrzymaliśmy informację, że podobny obiekt ma zostać wybudowany również w miejscowości Głębokie. Wójt wspomiał, że będzie to bezpieczne miejsce i dostępne dla wszystkich całodobowo. Powstanie tam również miejsce z zadaszeniem, aby można było tam spotkać się, pograć w gry  i wspólnie integrować. Obiuekt powstanie przy szkole, zatem będzie służył również młodziezy szkolnej w trakcie roku szkolnego.

Ruszyły pierwsze przetargi, zatem możemy domniemywać, że powstanie tego miejsca to kwestia miesięcy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze