R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Wędkarz wpadł do rzeki. Uratowali go strażacy

14-06-2017 09:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,438 | Komentarzy: 0

W dniu 10.06.2017 r. o godzinie 13.16 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wpadnięciu wędkarza do rzeki Warty przy moście w Kole - ul. Sienkiewicza. Na miejsce zdarzenia dyżurny zadysponował dwa zastępy ratownicze z Jednostki Ratowniczo–Gaśniczej w Kole.

Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

 Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że mężczyzna znajduje się w wodzie przy brzegu rzeki. Poszkodowany trzyma się zarośli znajdujących się na brzegu i nie może się wydostać  z wody o własnych siłach. Strażacy wyciągnęli poszkodowanego z wody i udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przyjeździe na miejsce zdarzania zespołu ratownictwa medycznego przekazali poszkodowanego. W działaniach ratowniczych udział brało 8 strażaków.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze