R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Zespół BOYS porwał kłodawską publiczność

18-06-2017 17:20 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 14,883 | Komentarzy: 0

W trakcie Święta Solnego Miasta wszyscy obawiali się tylko o jedno - aby słoneczna pogoda wytrzymała do końca. Wszystko inne, czyli ciekawy program na scenie i inne atrakcje były zapewnione. Jak było? Sądząc po frekwencji i zabawy pod sceną na finałowym koncercie - imprezę można zaliczyć do bardzo udanych.
R E K L A M A

Przed 17:00 na Stadionie Miejskim w Kłodawie rozpoczęły się koncerty i występy grup lokalnych, m.in. wychowanowkie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kłodawie, uczniowie szkół z terenu gminy, kłodawska GAMA, Kłodawska Górnicza Orkiestra Dęta "Solanie". Przed gwiazdą wieczoru, przed publicznością zaprezentowała się grupa z Gdyni z przedstawieniem muzycznym  "Piosenka jest dobra na wszystko" .

Około godziny 21:00 miejsca przed sceną już od dawna brakowało. Wszystko za sprawą koncertu gwiazdy wieczoru, zespołu BOYS z Marcinem Millerem na czele. Tłum do zabawy porwały takie hity jak "jesteś szalona, wolność, najpiękniejsza dziewczyno, zakochane oczy" itp.

Zapraszamy już jutro na skrót telewizyjny a teraz polecamy uwadze realizowaną przez nasz portal transmisję na żywo występów lokalnych oraz fragment koncertu grupy BOYS.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA