R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Miasteczko Umiejętności Drogowych przekazane Komendzie

03-07-2017 08:49 | Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole | Wyświetleń artykułu: 8,807 | Komentarzy: 0

W czwartek, 29 czerwca br. w siedzibie firmy Geberit Produkcja sp. z o.o. odbyło się uroczyste przekazanie pomocy edukacyjnej „Miasteczko Umiejętności Drogowych – AUTOCHODZIK” dla Komendy Powiatowej Policji w Kole. Oficjalne przekazanie odbyło się w siedzibie sponsora reprezentowanego przez Krzysztofa Czeboćko – Dyrektora Zarządzającego oraz Grzegorza Bołę – Prezesa Stowarzyszenia "Bezpieczny Powiat Kolski". Miasteczko zostało przekazane na ręce I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kole mł. insp. Artura Foryńskiego.
Foto:KPP Koło
R E K L A M A

Miasteczko Umiejętności Drogowych to kompleks obiektów służący do nauki zasad bezpiecznego poruszania się po ulicach. Spotkania profilaktyczne policjantów z  najmłodszymi mieszkańcami miasta i powiatu kolskiego zostaną urozmaicone przez AUTOCHODZIK, a przekazywana wiedza zdecydowanie bardziej utrwalona, co w przyszłości przełoży się na poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach. AUTOCHODZIK daje duże możliwości właściwego przygotowania dzieci do bezpiecznego korzystania z dróg, ponieważ pozwala na przygotowanie symulacji drogowej, z jaką każdy uczestnik ruchu drogowego spotyka się codziennie w rzeczywistych warunkach na drodze. Z pewnością podarowane miasteczko będzie wielokrotnie wykorzystywane przez funkcjonariuszy w ramach spotkań dydaktycznych i szkoleń najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA