R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

GRZEGORZEW: Remont mostu na Rgilewce. Utrudnienia

13-07-2017 13:37 | Źródło: Grzegorzew - Gazeta Samorządowa | Wyświetleń artykułu: 12,422 | Komentarzy: 1

Urząd Gminy w Grzegorzewie informuje że, w związku z rozpoczęciem przebudowy mostu w Grzegorzewie na rzece Rgilewce przy ul. Warszawskiej od poniedziałku 17 lipca zamknięta zostanie komunikacja na tym moście. Stary most będzie całkowicie rozebrany i zbudowany nowy. Jedynie dla pieszych i rowerzystów w w bezpośrednim sąsiedztwie budowanego mostu zostanie zbudowana specjalna kładka.
Foto:Tomasz Nuszkiewicz
R E K L A M A

Prace nad jej ustawieniem już się rozpoczęły. W trakcie trwania tej inwestycji zaplanowano objazdy przez miejscowości: Tarnówka, Ponętów Dolny i Barłogi. Alternatywnym objazdem może być także droga krajowa nr 92. Zakończenie robót planowane jest na 15 grudnia 2017 r.

Ciekawostką jest to, że w wyniku działania nurtu rzeki, pod starym mostem można zobaczyć zachowane drewniane filary jego poprzednika. Będzie to zatem kolejna w historii przeprawa przez Rgilewkę w tym miejscu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA