R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości MKS Olimpia Koło

Olimpia Koło wznawia treningi

13-07-2017 19:41 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 4,124 | Komentarzy: 0

We wtorek 11 lipca odbył się pierwszy trening MKS Olimpii Koło. W zajęciach udział brało 18 zawodników. Podopieczni trenera Piotra Krzyżanowskiego w konieczności trenowali na boisku Orlik, ponieważ na głównej płycie boiska trwają jeszcze prace konserwatorskie. Zajęcia miały charakter rozruchowy. Z przyczyn osobistych jak i zawodowych na treningu zabrało jeszcze kilku zawodników. Na chwilę obecną kadra drużyny seniorów liczy aż 28 zawodników.

Foto:www.olimpiakolo.pl
R E K L A M A

W ramach przygotowań MKS Olimpia Koło rozegra 5 spotkań kontrolnych: 19 lipiec - Warta Dobrów, 22 lipiec - GKS Sompolno, 29 lipiec - Tur 1921 Turek, 2 sierpnia - Orzeł Grzegorzew, 5 sierpień - Victoria Skarszew.

 

Kilkoma zawodnika interesują się kluby z wyższych lig: W Sokole Kleczew (III liga) na testach przebywają Michał Kozajda, Mikołaj Czajka oraz Bartosz Kordylewski, który powrócił z wypożyczenia z Huraganu Pobiedziska. W Turze Turek przebywa Wiktor Małecki. Z przyczyn osobistych treningów nie wznowili: Piotr Andrzejczak, Łukasz Kaźmierczak oraz Przemysław Pawlak. Z wypożyczeń wrócili do klubu Bartosz Kordylewski (Huragan Pobiedziska), Krzysztof Cichos (GKS Osiek Wielki), Radosław Urbaniak (Orzeł Grzegorzew). Prowadzone są jednocześnie rozmowy jeszcze z dwoma zawodnikami. Do kadry drużyny dołączyli także zawodnicy z rocznika 2000, którzy w poprzednim roku grali w Lidze Wojewódzkiej.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze