R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kultura i rozrywka

Dożynki w Osieku Małym. Kto wystąpi w tym roku?

26-07-2017 13:24 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 30,622 | Komentarzy: 2

Od kilku ostatnich lat to właśnie Święto Plonów w gminie Osiek Mały gromadzi największe tłumy pod sceną. Z pewnością najważniejszym aspektem popularności tego wydarzenia są gwiazdy, które prezentują swój repertuar. Jako pierwsi przekazujemy zainteresowanym czytelnikom nazwiska gwiazd. Impreza odbędzie się 20 sierpnia.

Foto:e-kolo
R E K L A M A

Patrycja & Gipsy Stars

Patrycja Siwak to artystka o wielu twarzach. Jest jedną z najbardziej znanych i cenionych tancerek Romskich w Polsce. Występowała i występuje u boku najbardziej znanych i cenionych gwiazd polskiej estrady. Min. Justyny Steczkowskiej , Don Wasyla, Bogdana Trojanka, zespołu Romanca. Od kilku lat Patrycja z powodzeniem prowadzi swój zespół pod nazwą „Gipsy Stars” W skład zespołu wchodzą Patrycja Siwak jako główna solistka a zarazem choreograf zespołu oraz 4 piękne tancerki. Repertuar zespołu to najbardziej znane i lubiane utwory romskie i polskie, zaaranżowane w stylu muzyki tanecznej.

Arek Kopaczewski

AREK KOPACZEWSKI - muzyk, artysta, wokalista, autor tekstów i muzyki, pochodzący z okolic Włocławka, na stałe mocno wpisał się w listę wykonawców muzyki disco polo a to wszystko za sprawą jego największego przeboju "Malowane usta", który w Internecie wyświetlany był już miliony razy. Z wykształcenia muzyk instrumentalista. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie organów kościelnych. Z zamiłowania realizator dźwięku i właściciel studia nagrań. Jest synem basisty legendarnej grupy rockowej ZAKAZ, która w latach 80' miała na swoim koncie ogromne sukcesy muzyczne: nagrania dla polskiego radia i polskiej telewizji oraz występy na największych jak na tamte czasy festiwalach muzycznych.
Arek prywatnie? To przede wszystkim kochający mąż i tata, dla którego dom i rodzina są najważniejsze. Zawsze pogodny i uśmiechnięty, wrażliwy i opanowany. Muzyczna przygoda Arka Kopaczewskiego w disco polo to nie tylko jego "Malowane usta". Już w roku 2009 Arek wydał swój pierwszy utwór. Piosenka pt. "Balujemy", ukazała się pod pseudonimem ARASS i szybko wzbudzała zainteresowanie słuchaczy. Po upływie, krótkiego czasu powstaje zespół BAD BOYS. Powołany "do życia" razem z Michałem Winieckim nie działał zbyt długo pomimo sporego sukcesu. Zespół zakończył swoja działalność na początku sierpnia 2010. Sierpień jednak nie był jednak miesiącem smutku i lamentu. Arek szybko odnalazł się w muzycznym centrum. Najlepszym tego dowodem był jego utwór pt. "Za Tobą idę", który wydał już pod swoim imieniem i nazwiskiem. I tak zostało... Teraz jest Arek Kopaczewski - po prostu.

Od tamtego czasu zrealizował kilka teledysków i jeszcze więcej utworów swojego autorstwa: "Cały płonę", "A ja tęsknie", "Nie bądź taka, daj buziaka" i w końcu "Malowane usta", które stały się jego "AS-em w rękawie" i kluczem do drzwi na duże sceny muzyki disco polo. Arek występował na scenach chyba ze wszystkimi kolegami z branży: Boys, Akcent, Czadoman, Skaner, D-Bomb, Cliver, etc. Arek Kopaczewski na swoim koncie ma występy telewizyjne w stajach: Polo TV, ITV, Tele 5, TVN. W bieżącym roku Arek nie pozwala o sobie zapomnieć. Wydane dwa nowe utwory: "Pierwszy pocałunek" oraz "Czekam na Ciebie". Udało nam się dotrzeć do informacji, że już 26 lipca będzie nagrywał nowy teledysk a jak sam zapowiada - będzie tego więcej.

Portal e-kolo.pl objął patronatem medialnym wydarzenie.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze