R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Cztery kolskie ulice zostaną przebudowane. Jakie?

03-08-2017 10:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,561 | Komentarzy: 12

Trwa przetarg, który wyłoni wykonawcę przebudowy czterech kolskich ulic: Bema, Kasztanowa, Krańcowa i Krzywa. Wszystkie prace muszą zakończyć się do końca listopada tego roku.

Foto:Mapy Google
R E K L A M A

Rozpoczeły się procedury przetargowe na wykonanie przebudowy w/w ulic, o których było wielokrotnie mowa w trakcie sesji oraz wywiadów, jakie realizowaliśmy z Burmistrzem Miasta Koła.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ulic: Bema, Kasztanowej, Krańcowej i Krzywej w Kole jako czterech oddzielnych zadań. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na wybraną ilość zadań. ZADANIE NR 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Bema w Kole na długości 137,00 mb w zakresie wykonania nawierzchni drogowych, zjazdów, chodników, kanalizacji deszczowej ulicznej. ZADANIE NR 2. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Kasztanowej w Kole na długości 220,50 mb (2 odcinki 99,00+121,50) w zakresie wykonania nawierzchni drogowych, zjazdów, chodników, kanalizacji deszczowej ulicznej. ZADANIE NR 3. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ulicy Krańcowej w Kole na długości 130,50 mb w zakresie wykonania nawierzchni drogowych, zjazdów, chodników, kanalizacji deszczowej ulicznej. ZADANIE NR 4. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa ul. Krzywej w Kole na długości 89,00 mb w zakresie wykonania nawierzchni drogowych, zjazdów, chodników, kanalizacji deszczowej ulicznej. Wymagane jest udzielenie przez Wykonawcę na wykonane prace w zakresie każdego z zadań, 5 letniej gwarancji.

- fragment treści przetargu.

Od bardzo dawna mieszkańcy Kaliskiego Przedmieścia sygnalizowali, że na w tej części miasta Koła od dawna nie były realizowane większe modernizacje i budowy dróg. Radni wraz z burmistrzem wyszli na przeciw oczekiwaniom mieszkańców i ujęli w planie inwestycyjnym na bieżący rok te właśnie ulice. Łączny koszt modernizacji wyniesie ponad milion złotych.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (12) Pokaż komentarze