sim

Wiadomości Miasto Koło Model Michał Baryza z pielgrzymką przeszedł przez Koło

Model Michał Baryza z pielgrzymką przeszedł przez Koło

07-08-2017 20:36 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,731 | Komentarzy: 7
Model Michał Baryza z pielgrzymką przeszedł przez Koło
Foto:party.pl
zacisze
Z wielu polskich miast wyruszyły pielgrzymki do Częstochowy. Często grupy pielgrzymów przemierzają kilkaset kilometrów, aby dotrzeć do celu. Są i takie grupy, dla których nasze miasto stanowi punkt na trasie. Tak było w przypadku Michała Baryzy.

Michał Baryza to znana twarz w świecie modelingu. Dotarł do finału jednej z edycji programu TOP MODEL w telewiji TVN. Dziś, wraz z grupą pielgrzymów, z którą idzie do Częstochowy, przechodził przez Powiat Kolski: od Brdowa przez Koło.

Swoją obecność w naszym mieście zaznaczył na swoim profilu Facebook, który śledzi ponad 160 000 osób.Podzielił się również kilkoma słowami:

II Dzień pielgrzymowania i jesteśmy w Kole.  Wiecie, może teraz rzadko zwraca się uwagę na takie zachowania, ale to jest piękne, co zaobserwowałem. Ludzie widząc Nas podążających do Częstochowy często płaczą i chcą uścisnąć z Tobą dłoń. To niesamowite, co się rodzi w drugim człowieku. Ile radości dajesz człowiekowi uśmiechem, gestem i dobrym słowem. To dopiero początek mojej wędrówki, a ja dostaje od Was setki wiadomości z intencjami. Dziękuję Wam za każde dobre słowo, dziękuję za powierzoną intencję. Pokazujecie, że jednak coś może Was połączyć. "Pielgrzymka to pokarm dla Was" -czerpcie z niej wszystko co dobre.

-Michał Baryza o Kole.

Z tego miejsca pozdrawiamy wszystkich pielgrzymów, którzy pieszo przemierzają kraj również przechodząc przez nasz powiat.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (7)
lok 09-08-2017 15:04
postawic pomnik temu czlowieczkowi w kole piszecie bzdury
| Zgłoś do usunięcia
emil 09-08-2017 07:15
Nie chciałbym hejtowac ale zamiast pisac ze w Kole jest siostry brata syna kuzyna chrześniak Daniela Olbrychskiego przydałaby się online zakładka jak czynne są zjazdy z autostrady. Wiem, dla aktualnych mieszkańców to oczywiste, ale dużo rdzennych kolan których wyjechało chętnie wraca do swojego rodzinnego miasta i nie wiedzą jak zaplanowac podróż. dzięki
| Zgłoś do usunięcia
zszokowany 08-08-2017 20:43
Serio? taki artykuł tylko świadczy o zaściankowości naszego miasta! jakiśtam model przeszedł przez Koło....
| Zgłoś do usunięcia
Kol. od ur. 08-08-2017 10:03
Niesmowite. TAki czlowiek! W KOLE !! To trzeba złotymi zgloskmi zapisać gdzieś w Ratuszu czy co ?? PRZEz wIELE lt pielgrzymi szli pzrez KOŁO...pzrez wiele lat ludzie ich przyjmowali teraz jakby mniej. I nie dziwota. MODEL odwiedził KOŁo ! I TO JESt ten news dnia. KIEDy profesor SdOwksiego pognębiono, HONORowego MiESzkńc KOŁA TO NWesu nie było tysiące ludzi profesora SAdowskiego broniło. Tysiące z całej POlSKI. Z Koła paru...JAKOŚ tutaj na e-koło tego nie widziałam. BYŁO? Jeśli tak to przepraszm ale ja nie widziałam. Na FACebooku było, n różnych stronach ale tu? Bo to malo ważny news był? Jasne co tam jakiś profesor ratujący ludzkie życie. Model to jest ktoś. Ważniejszy. Słyszałam, że coraz mniej ludzi wchodzi na ten portal i chyba się przestaję dziwić. KIlKA moich wpisów pod innymi artykulmi w ogóle się nie pojawiło. Krytyczne? Teraz piszę przy 4 osobach, zobaczymy czy redakcja szanowna wstawi . A Myśmy kiedyś promowali ten portal, szanowna redakcjo.
| Zgłoś do usunięcia
Leon 07-08-2017 22:41
Któryś z korników próbował zeżreć mózg, ale się spóźnił he he
| Zgłoś do usunięcia
A co cię to 07-08-2017 22:20
Te co żeś się podpisał za kolo co masz za problem. ??Że mu tu się po prostu spodobało zachowanie ludzi !!To że ty kurwa nie widzisz że mieszkańcy koła to są dobrzy ludzie cudze chwalisz a swego nie znasz !
| Zgłoś do usunięcia
kolo 07-08-2017 21:34
Gość jest nieźle walnięty,że się lansuje w czasie pielgrzymki. Do tego równie walnięty redaktor, który usuwa wpisy na ten temat.
| Zgłoś do usunięcia