R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Interwencja policji z użyciem gazu i groźbą użycia broni!+18

17-08-2017 19:53 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 271,569 | Komentarzy: 160

Do niecodziennej interwencji doszło dziś o godzinie 19:00 na osiedlu Kolejowa Nowa tuż obok sklepu spożywczego. Interwencja została nagrana i udostępniona w internecie przez osobę postronną. Całość możecie zobaczyć poniżej.
Foto:video
R E K L A M A

Wszystko zaczęło się od tego, że patrol policji otrzymał informację, jakoby młody człowiek znajdujący się w okolicach sklepu spożywczego na osiedlu Kolejowa Nowa spożywał alkohol w miejscu publicznym. Patrol mężczyznę chciał wylegitymować oraz zaprosił do samochodu w celu kontroli czy nie ma przy sobie środków zakazanych. Jak opisuje sytuację brat tej osoby - odmówił wejścia do samochodu ponieważ obawiał się o swoje bezpieczeństwo. Wtedy też jeden z policantów użył gazu łzawiącego w kierunku mężczyzny.

Cała reszta została już nagrana i upubliczniona. Poniżej prezentujemy to nagranie i ostrzegamy, że znajdują się tam słowa niecenzuralne, tylko dla dorosłych.

AKTUALIZACJA: Policjanci podjęli interwencję w stosunku do czterech osób. Funkcjonariusze wykonywali swoje obowiązki. Każda z osób, która utrudnia wykonywanie obowiązków lub przeszkadza w ich wykonywaniu, nie stosuje się do wydawanych poleceń - ponosi konwekwencje swoich zachowań. W związku z tą interwencją zatrzymano jedną osobę, wobec której zostały już podjęte czynności. Pozostałe osoby, które utrudniały wykonywanie obowiązków funkcjonariuszy - również poniosą tego konsekwencje.

- Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kole

Z informacji do jakich udało nam się dotrzeć wynika, że dwóch funkcjonariuszy, którzy podejmowali tę interwencję są jeszcze młodymi stażem. Jedna z osób, wobec której użyty został gaz (na nagraniu) przebywa obecnie w szpitalu.

AKTUALIZACJA, 22:15

Zostały zatrzymane kolejne cztery osoby, wobec których podjęta jest analiza prawno-karna. Udział tych osób w tym zdarzeniu będzie weryfikowany. Wobec osób, których zachowanie było niezgodne z prawem będą wyciągane konsekwencje prawne.

- Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w KoleR E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (160) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę