R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

Przygoda zakończona. Wszyscy dotarli na Rysy, jak było?

18-08-2017 16:45 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,406 | Komentarzy: 5

842 kilometry przebiegli zmieniając się średnio co 20 kilometrów. Wielka piątka - bo tak możemy o nich powiedzieć, zakończyła bieg "Od Helu po Halny" o godzinie 11:00 docierając na szczyt Rysy.
Foto:fb: Od Helu po Halny
R E K L A M A

Jarosław Kawka, Zbigniew Jamrozik, Marek Frontczak, Artur Andrzejewski, Radosław Małecki wyruszyli cztery dni temu z Helu. Biegli nieprzerwanie przez 842 kilometry, aby wspierać Fundację Ha Ha. Szczególne wzruszenie, jak sami podkreślają - wywołała reacja i ciepłe przyjęcie przez mieszkańców Koła. O godzinie 11:00 mimo upału i ogromnego zmęczenia dotarli na szczyt. Udało nam się porozmawiać telefonicznie z Jarosławem Kawką, który opowiedział w skrócie jak wyglądał maraton.

Wspomiany jeden z biegaczy obiecał. że niebawem odwiedzi nasze studio i opowie w szczególach jak wyglądały zmagania z kilometrami.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA