R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Zderzenie dwóch osobówek. Sprawca bez uprawnień

18-08-2017 20:42 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 20,116 | Komentarzy: 0

Około godziny 20:00 w miejscowości Dąbrowice Stare na drodze krajowej nr 92 doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych marki Citroen C5 i VW Golf.

R E K L A M A

Na miejsce wezwano służby ratunkowe: policję i strażaków. Nikomu nic się nie stało zatem nie było konieczności wzywania pogotowia ratunkowego. Jak poinformowała nas Rzecznik Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kole - kierowca Citroena C5, 24-letni mieszkaniec miasta Koła rozpoczął manewr skrętu w lewo bez upewnienia się czy nie jest wyprzedzanym. 41-letni mieszkaniec gminy Kościelec dokonywał w tym czasie wyprzedzania Citroena co doprowadziło do kolizji.

Jak się później okazało 24-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji oraz za brak dokumentów uprawniających do prowadzenia pojazdów.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze