sim

Wiadomości Miasto Koło Festyn rodzinny Sanitec

Festyn rodzinny Sanitec

05-09-2010 22:17 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 10,733 | Komentarzy: 5
Festyn rodzinny Sanitec
Foto:
zacisze
W minioną sobotę (4 września) na stadionie MOSiR przy ul. Sportowej swoją wewnętrzną imprezę przeprowadziła firma Sanitec Koło. W festynie wzięły udział władze grupy oraz całe rodziny pracowników, nie tylko z naszego miasta, ale także pozostałych oddziałów.
Festyn rozpoczął się w godzinach rannych i trwał do godziny 16.00. W czasie trwania imprezy odbywały się gry i zabawy dla najmłodszych. Dzieci mogły także bawić się na ustawionym specjalnie wesołym miasteczku. Dla trochę starszych przygotowano konkursy z nagrodami – pytania dotyczyły spraw związanych z grupą Sanitec. Pracownicy z 25-letnim stażem zostali obdarowani przez szefostwo pamiątkowymi upominkami.

Największe emocje wzbudzały występy zaproszonych gości – m.in. zespołu tańca ludowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Widownię gromadziły także rozgrywki sportowe – piłka nożna i tenis ziemny. W turnieju piłkarskim triumfowała drużyna Koło I, która w decydującym meczu pokonała Ozorków 1-0.

Wśród gości przybyłych na święto, zaproszeni przez prezesa zarządu – Przemysława Powalacza i dyrektora kolskiego oddziału – Krzysztofa Czeboćko, byli m.in. władze powiatu ze starostą, władze miasta z burmistrzem i przewodniczącym Rady Miejskiej oraz senator Ireneusz Niewiarowski.

Przez cały czas trwania festynu wszyscy uczestnicy mogli korzystać z wyśmienitego cateringu przygotowanego specjalnie na tę okazję przez władze grupy.

Sanitec Koło jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek. W 1993 r. przyłączyła się do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Firma posiada zakłady w Kole, Włocławku, Mińsku Mazowieckim, Ozorkowie oraz ukraińskiej Sławucie. Zatrudnia ponad 1500 osób. Sanitec Koło jest producentem i dystrybutorem ceramiki łazienkowej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych.

Marcin Nowacki
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (5)
~mona 16-09-2010 14:21
Zgadzam się z opinią marka26. Przacownikowi festyn raz w roku a kadrze - integrację kilkudniową raz na kwartał w miescowościach wypoczynkowych. Żenada dajcie ludziom zarobić. Apropo na festynie "podobało" mi się rozdawanie koszulek po 4,5 na jedną głowę, a może by tak rozdać je pracownikom firmy przed festynem. Pozdrawiam organizatorów.
| Zgłoś do usunięcia
~White Legion 08-09-2010 22:50
Było kiedyś jedzenie bez talonów i była wielka dzicz. Marek26 akurat festyn jest robiony dla zwykłego pracownika. Więc masz omylne dane.
| Zgłoś do usunięcia
~pracownik 06-09-2010 16:11
wielki zaklad a jedzenie na talony wstyd dla siebie to maja
| Zgłoś do usunięcia
~asia 06-09-2010 15:37
a ja byłam i swietnie się bawilam ze znajomymi !
| Zgłoś do usunięcia
~marek26 06-09-2010 10:57
by ludzią lepiej dali zarobić a nie sobie festyny urządzają. wiadomym jest ze ten festyn był organizowany pod szefostwo a nie pod szarego pracownika.
| Zgłoś do usunięcia