R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

KONKURS! Wygraj bilety na ekstremalny pokaz kaskaderów

01-09-2017 15:32 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 12,108 | Komentarzy: 0

Najbardziej ekstremalna rewia samochodowo-motocyklowa w Europie zawita 3 września do Koła. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym wylosujemy 10 wejściówek! Konkurs przeprowadzony zostanie na naszym profilu Facebook. Zapraszamy!
Foto:Street Owners
R E K L A M A

Lata pracy na planach filmowych, a także przy organizacji indywidualnych projektów kaskaderskich zaowocowały odważnym i niecodziennym przedsięwzięciem. Pod wspólnym szyldem- Tonda Paroubek & Friends - udało się zgromadzić największych indywidualistów elitarnej profesji City Stunts. Bogaty dorobek kinematograficzny, wybitne osiągnięcia sportowe, rekordy odnotowane w Księdze Guinessa - to fundament, na którym powstał projekt Street Owners.

Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru - amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Dziewięćdziesiąt minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych.

Pokaz w Kole odbędzie się 3 września br. o godzinie 17:00 na Stadionie MOSiR w Kole. Z okazji zakończenia wakacji (na otarcie łez) wszystkie bilety w cenie wstępu ulgowego - tylko 20zł.

Zapraszamy na nasz Facebook do wzięcia udziału w konkursie. Jutro do godziny 15:00 rozlosujemy 10 wejściówek!

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę