sim
bricomarche
Wiadomości Miasto Koło Policyjny spływ kajakowy

Policyjny spływ kajakowy

06-09-2010 10:42 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,045 | Komentarzy: 0
Policyjny spływ kajakowy
Foto:
zacisze
Policyjni związkowcy oraz komendanci jednostek z Koła i Konina już po raz kolejny zorganizowali dla funkcjonariuszy i pracowników spływ kajakowy po rzece Warcie. Tegoroczna 27,5 km trasa biegła z Wak do Rumina.
Policyjne spływy kajakowe zaprzyjaźnionych jednostek z Koła i Konina to już tradycja. W ich organizacje zawsze angażują się policyjne związki zawodowe, kierownictwo współpracujących ze sobą jednostek oraz Stowarzyszenie IPA region Konin oraz Policyjne Stowarzyszenie Sportowo - Rekreacyjne z Konina. W sobotni ranek z przeprawy promowej w Wakach po specjalnej odprawie na wodny, turystyczny szlak ruszyło ponad 50 dwuosobowych załóg.

Tegoroczna trasa miała 27,5 km i prowadziła aż do Rumina. Mniej więcej w połowie spływu w Grójcu wodni turyści mieli okazję się posilić i chwilę odpocząć. Hitem tegorocznej wyprawy był muzyk, który na jednej z motorowych łodzi umilał płynącym czas grając światowe i polskie szlagiery na akordeonie i trąbce.

Po niespełna 6 godzinach wodniacy dotarli na metę w Ruminie, gdzie odbył się piknik kończący turystyczną wyprawę. Tego rodzaju imprezy to doskonała forma zabawy i odpoczynku od codziennej służby i pracy, dlatego już snuto plany związane z rokiem przyszłym.

Organizatorzy i uczestnicy spływu serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach i przeprowadzeniu spływu. Przede wszystkim kolegom strażakom czuwającym nad bezpieczeństwem pływających oraz towarzystwom wioślarskim z Koła i Konina, które udostępniły sprzęt.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!