R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Spotkanie dla mieszkańców z Posłami PiS

04-09-2017 19:35 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,580 | Komentarzy: 10

Niełatwo dziś mieli przedstawiciele opozycyjnych partii w dyskusji na spotkaniu z Leszkiem Galembą i Krzysztofem Ostrowskim, parlamentarzystami Prawa i Sprawiedliwości. W dyskusji, która zdominowała czasowo spotkanie padało wiele odwołań do polityki ogólnopolskiej, ale i lokalnej,

Foto:e-kolo
R E K L A M A

Na spotkanie w Miejskim Domu Kultury przybyło kilkudziesięciu mieszkańców, w tym Burmistrz Miasta Koła,radni miejscy i powiatowi oraz osoby, które kiedyś były związane z kolską polityką. W pierwszej części posłowie przedstawiali działania zrealizowane i planowane rządzącej partii, przytaczając chociażby program 500+ oraz uszczelnienie VATu. W drugiej z kolei mikrofon przejęli mieszkańcy, którzy zadawali pytania, ale i wspominali o obecnej sytuacji w Kole i Powiecie Kolskim, wskazując bolączki codziennego życia.

Gorącą dyskusję wywołała kwestia przyszłych wyborów samorządowych a szczególnie czy Prawo i Sprawiedliwość udzieli poparcia obecnemu burmistrzowi. Na tę kwestię posłownie nie chcieli jednoznacznie się wypowiedzieć, przekazując ,że wkrótce odbędą się rozmowy, które wyłonią kandydata.

W trakcie debaty o uchodźcach wywołano do mikrofonu przedstawiciela partii Nowoczesna RP, Roberta Gajdę, który przedstawił wizję podejmowanych działań w tym zakresie swojej partii. Do tej wypowiedzi odnosili się mieszkańcy oraz posłowie.

Leszek Galemba i Krzysztof Ostrowski zapewnili na koniec, że takich spotkań w przyszłości nie zabraknie.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (10) Pokaż komentarze