(10)
Słonecznie -0.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Spotkanie dla mieszkańców z Posłami PiS

Spotkanie dla mieszkańców z Posłami PiS

Autor: Redakcja e-kolo.pl 04 Wrzesień 2017
Spotkanie dla mieszkańców z Posłami PiS
© e-kolo
Komentarzy: 10 Czytano:
6,718 razy |

Niełatwo dziś mieli przedstawiciele opozycyjnych partii w dyskusji na spotkaniu z Leszkiem Galembą i Krzysztofem Ostrowskim, parlamentarzystami Prawa i Sprawiedliwości. W dyskusji, która zdominowała czasowo spotkanie padało wiele odwołań do polityki ogólnopolskiej, ale i lokalnej,

R E K L A M A
10
Czytano:
6,718 razy
Udostępnij

Na spotkanie w Miejskim Domu Kultury przybyło kilkudziesięciu mieszkańców, w tym Burmistrz Miasta Koła,radni miejscy i powiatowi oraz osoby, które kiedyś były związane z kolską polityką. W pierwszej części posłowie przedstawiali działania zrealizowane i planowane rządzącej partii, przytaczając chociażby program 500+ oraz uszczelnienie VATu. W drugiej z kolei mikrofon przejęli mieszkańcy, którzy zadawali pytania, ale i wspominali o obecnej sytuacji w Kole i Powiecie Kolskim, wskazując bolączki codziennego życia.

Gorącą dyskusję wywołała kwestia przyszłych wyborów samorządowych a szczególnie czy Prawo i Sprawiedliwość udzieli poparcia obecnemu burmistrzowi. Na tę kwestię posłownie nie chcieli jednoznacznie się wypowiedzieć, przekazując ,że wkrótce odbędą się rozmowy, które wyłonią kandydata.

W trakcie debaty o uchodźcach wywołano do mikrofonu przedstawiciela partii Nowoczesna RP, Roberta Gajdę, który przedstawił wizję podejmowanych działań w tym zakresie swojej partii. Do tej wypowiedzi odnosili się mieszkańcy oraz posłowie.

Leszek Galemba i Krzysztof Ostrowski zapewnili na koniec, że takich spotkań w przyszłości nie zabraknie.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (10)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
Gość · 05 Wrzesień 2017
Liczyliśmy na spotkanie z P..Czarneckim bo nasz miejscowy nic ciekawego nie powiedział
fun fun · 06 Wrzesień 2017
No właśnie tylko Nowoczesna miała odwagę pojawić się na spotkaniu i zadać pytania o planach PiS na rozwój miasta przecież mają swojego burmistrza. Ale oczywiście odpowiedzi nie otrzymali z tego co wiem.....hmmm ciekawe dlaczego??? A gdzie jest reszta społeczników podobno zaangażowanych w rozwój miasta - posłowie nie gryzą - nawet Ci z PiS-u - warto porozmawiać a nie wszystko sprowadzać do słów populizm kto był wiem o czym piszę.....
Do ewa · 05 Wrzesień 2017
Byla reklama chociazby tutaj na tym portalu w sposob widoczny. Kto chce widziec - widzi. Nie wystarczy patrzec zeby widziec.
ewa · 05 Wrzesień 2017
Mała frekwencja bo nie było żadnej informacji jedynie poczta pantoflowa.Widocznie PIS-owi w Kole nie zależało żeby ludzie przyszli, bo nie maja się czym pochwalić.Pan Ostrowski w porównaniu z p.Galębą wypad bardzo korzystnie.Nowoczesna chciała się reklamować wypadła cieniutko.PIS powinien wystawić p.Maciaszka bo jeśli tych o których się mówi to porażka.Zachowanie niektórych ludzi na sali było żenujące
Obserwator · 05 Wrzesień 2017
Byłem na tym spotkaniu i widziałem jawny rozłam PISu Pan Galemba wyraźnie traci elektorat i po tym spotkaniu jeszcze więcej podzielił ludzi. Było kilku krzykaczy i jeden oszołom. Frekwencja mizerna widzę ciemność w dalszej karierze politycznej z takim działaniem i nastawieniem do ludzi i rozwoju naszego miasta.
Gość · 05 Wrzesień 2017
Liczyliśmy na spotkanie z P..Czarneckim bo nasz miejscowy nic ciekawego nie powiedział
Lesio · 05 Wrzesień 2017
Wszyscy w koło krytykują pis , a sądarze mówią co innego , no kur... nie jarzę !
Tomek · 05 Wrzesień 2017
500+. Rozdają nasze pieniądze. Ludzie siedzą w domu bez perspektyw na emeryture bo sie "nie opłaca" Ciekawi mnie tylko jedno.. Czyja będzie wina (bo chyba mimo wszystko nie Tuska) jak te obecnie 30 letnie kobiety siedzące z matkami i teściowymi w domach pierdzące w fotel oglądające "trudne sprawy " i inne paradokumenty dla niepelnosprytnych umysłowo za 30-35 lat wyjdą z ryj...ami na ulicę że nie mają emerytury.
Lesio · 04 Wrzesień 2017
Aaa pis, mi się kichnęło
bimbo · 04 Wrzesień 2017
Patrząc na to co wyprawia u nas obecny nie zagłosuję chyba, więc niech panowie podziękują jego osobie za skuteczne psucie jej wizerunku w naszym powiecie.
Ja · 04 Wrzesień 2017
Świetny artykuł! Mnogość informacji...
R E K L A M A