sim
geberit
Wiadomości Powiat Kolski Delegacja z Ukrainy u Starosty

Delegacja z Ukrainy u Starosty

06-09-2010 19:39 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,749 | Komentarzy: 0
Delegacja z Ukrainy u Starosty
Foto:
zacisze
W dniu 2 września 2010 roku Starostwo Powiatowe w Kole odwiedziła 5 osobowa delegacja Ukraińska z obwodu Winnickiego. Na spotkaniu z władzami powiatu Starosta Kolski Wieńczysław Oblizajek scharakteryzował krótko powiat kolski pod względem gospodarczym, zaprezentował większe zakłady pracy z Koła, takie jak Zakłady Mięsne Sokołów S.A., Sanitec Koło, Wood- Mizer Industries czy Saint Gabain Abrasive. Nie zapomniał również o Kopalni Soli w Kłodawie największym zakładzie w naszym powiecie.
Ponadto starosta przedstawił także aktualne inwestycje, które obecnie realizuje powiat, przedstawił o sytuację w kolskim szkolnictwie, lecznictwie i innych dziedzinach sfery budżetowej.

Natomiast przedstawiciel ze strony delegacji ukraińskiej zapoznał zebranych z obwodem Winnickim. Starosta z Ukrainy podziękował za miłe przyjęcie i zaprosili na rewizytę dzisiejszych gospodarzy. Na zakończenie krótkiego spotkania przy symbolicznej kawie goście i gospodarze wymienili się symbolicznymi prezentami i intencyjnymi listami.

mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!