R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Motocyklista przekroczył prędkość i stracił prawo jazdy

11-09-2017 15:18 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 15,018 | Komentarzy: 3

Zatrzymanie prawo jazdy, mandat i punkty karne - to efekt przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym przez kierującego motocyklem. Policjanci z kolskiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który jechał z prędkością 102 km/h, na odcinku drogi, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h.

Foto:archiwum e-kolo
R E K L A M A

W niedzielne popołudnie, 10 września br. kolscy policjanci w miejscowości Osiek Wielki zatrzymali mężczyznę kierującego motocyklem marki Honda. Motocyklista w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 52 km/h. Kierującym okazał się 41–letni mieszkaniec gminy Koło, który poruszał się z prędkością 102 km/h, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50km/h. Zgodnie z przepisami za powyższe wykroczenie motocykliście zatrzymano prawo jazdy. Kierowca został też ukarany mandatem karnym, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych. Zostaną one anulowane dopiero po upływie roku od chwili popełnienia wykroczenia. W tym przypadku piractwo drogowe zakończyło się zatrzymaniem prawa jazdy, mandatem oraz punktami karnymi. Policjanci jednak wciąż apelują o rozwagę i podkreślają, że najmniejszy błąd za kierownicą może kosztować życie. Szczególną uwagę powinni zachować motocykliści i rowerzyści. Nie chronią ich pasy bezpieczeństwa, poduszki powietrzne czy karoseria pojazdu.

R E K L A M A

Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze