R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Na sygnale

Okoleniec: Zjechał z drogi i uderzył w drzewo

14-09-2017 19:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 33,663 | Komentarzy: 0

Chciał ominąć zająca, który pojawił się na jezdni. 23-latek stracił panowanie nad pojazdem. Siła uderzenia była na tyle duża, że jedno z przednich kół wbiło się w środek samochodu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Okoleniec, gm. Kłodawa.

R E K L A M A

AKTUALIZACJA: Z informacji uzyskanych od Rzecznika Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kole dowiedzieliśmy się, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia była chęć wyminięcia zająca, który wskoczył na jezdnię. Kierowca, 23-letni mieszkaniec gminy Kłodawa  wykonując gwałtowny manewr stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Obecnie został przewieziony do szpitala w Koninie,

O zdarzeniu oraz akcji prowadzonej na miejscu opowiedział naszej redakcji druh OSP Kłodawa:

W dniu dzisiejszym o godzinie 19.12 jednostka OSP Kłodawa w sile dwóch zastępów została zadysponowana do wypadku drogowego do którego doszło we wsi Okoleniec gm. Kłodawa. Po dojeździe na miejsce zastaliśmy samochód, który z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Zadaniem naszych druhów było zabezpieczenie miejsca zdarzenie oraz udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie, która prowadziła pojazd. Po dojeździe na miejsce osoba poszkodowana została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego. W działaniach udział brały: OSP Kłodawa, JRG Koło, ZRM Koło i patrol ruchu drogowego.

We wstępnych informacji, jakie udało nam się uzyskać, kierowca doznał poważnych obrażeń. Więcej szczegółów będzie znanych w najbliższym czasie.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze