sim
kol-net
Wiadomości Powiat Kolski Bezpieczna droga w Kościelcu

Bezpieczna droga w Kościelcu

07-09-2010 11:16 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,892 | Komentarzy: 0
Bezpieczna droga w Kościelcu
Foto:
zacisze
Zgodnie z założeniami akcji „Bezpieczna droga do szkoły” policjanci odwiedzają placówki oświatowe w powiecie. Wczoraj na zaproszenie dyrekcji i grona pedagogicznego złożyli wizytę w Zespole Szkół w Kościelcu.
Początek roku szkolnego do doskonała okazja aby przypomnieć dziatwie szkolnej o niektóry zasadach bezpieczeństwa. We wrześniu zgodnie z założeniami akcji "Bezpieczna droga do szkoły” policjanci z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii odbywają wiele spotkań i pogadanek w szkołach na terenie powiatu kolskiego. W miniony poniedziałek na zaproszenie dyrekcji i grona pedagogicznego złożyli wizytę w Zespole Szkół w Kościelcu.

Pierwszoklasiści u których gościli policjanci mieli okazję przypomnieć sobie zasady bezpiecznych zachowań na drodze. Temat o tyle ważny, że duża część uczniów to dzieci, które do szkoły uczęszczają z okolicznych miejscowości, a droga do szkoły nie zawsze prowadzi po chodniku. I chodź pierwszaków muszą przyprowadzać rodzice to i tak warto od najmłodszych lat uczyć ich bezpiecznych zachowań. Jak zawsze jednak największą atrakcją była możliwość pooglądania od wewnątrz policyjnego radiowozu. W czapce z kajdankami w ręku i za kierownicą - to dopiero frajda a na koniec jak zawsze pamiątkowa fotografia.

Kolscy policjanci Dyrekcji szkoły i nauczycielom dziękują za zaproszenie, a uczniom życzą samych szóstek.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!