R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Sport

Czas na Bieg Warciański! Biegi dziecięce i młodzieżowe

20-09-2017 20:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,387 | Komentarzy: 0

W niedzielę 24 września 2017 roku o godzinie 11:00 na stadionie MOSiR w Kole przy ulicy Sportowej 12 odbędzie się już 37 edycja Międzynarodowego Biegu Warciańskiego biegów dziecięcych i młodzieżowych (przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych) im. Zdzisława Krzyszkowiaka. Jest to największa impreza biegowa w naszym mieście.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Każde startujące dziecko otrzyma pamiątkowy medal, nagrodę rzeczową, a ci którzy przybiegną na metę w pierwszej trójce – statuetkę, dyplom oraz nagrodę. Bedzie wiele ciekawych atrakcji dla dzieci. Organizatorzy Urząd Miasta Koła i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole serdecznie zapraszają wszystkie dzieci do uczestnictwa w tej imprezie, a rodziców i opiekunów do gorącego kibicowania. Zapisów można dokonywać w swoich placówkach oświatowych jak również w biurze zawodów, które będzie już czynne od godziny 10:00 w dniu biegu ( boisko asfaltowe).         

Poniżej na plakacie prezentujemy ramowy program wszystkich biegów. Serdecznie zapraszamy na stadion.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze