R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku

11-10-2017 21:28 | Źródło: Starostwo Powiatowe w Kole | Wyświetleń artykułu: 3,169 | Komentarzy: 1

W dniu 10 października 2017 r. o godz. 12.00. w sali nr 102 Starostwa Powiatowego w Kole odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.
Foto:
R E K L A M A

Posiedzenie obejmowało następujące punkty:

1. Bieżąca informacja o stanie bezpieczeństwa na terenie powiatu kolskiego przedstawiona przez:

Komendanta Powiatowego Policji w Kole,

Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole,

Państwowego Inspektora Sanitarnego w Kole,

Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kole,

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Kole.

2. Informacja o działaniach PCPR w Kole wynikających z: powiatowego programu przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz ochrony ofiar przemocy w rodzinie, a także powiatowego programu działań na rzecz osób niepełnosprawnych w zakresie rehabilitacji społecznej, rehabilitacji zawodowej i zatrudnienia, przestrzegania praw osób niepełnosprawnych – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kole.

3. Bieżąca informacja o stanie bezpieczeństwa na terenie powiatu w zakresie: ochrony zasobów leśnych, bezpieczeństwa energetycznego, bezpieczeństwa przeciwpowodziowego, pomocy medycznej i przedmedycznej, zarządzania ruchem na drogach, bezpieczeństwa linii przesyłowych gazu, itp. - przedstawiona przez członków Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

4. Instruktaż do ćwiczenia kierowniczo-sztabowego z elementami praktycznego działania – pn.: "Działanie i współdziałanie służb, inspekcji, straży i jednostek samorządu terytorialnego podczas wykrycia ogniska ptasiej grypy (wirusa H5N8) na terenie powiatu kolskiego, również w stanie podwyższonej gotowości obronnej państwa".

5. Wolne wnioski.

6. Zakończenie.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę