R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Brdów: Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu

22-10-2017 14:31 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,946 | Komentarzy: 0

W dniu 21.10.2017 roku, tuż przed godziną 9 rano doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Brdów gm. Babiak. Na łuku drogi wojewódzkiej nr 270 na wysokości strażnicy OSP Brdów zderzyły się dwa samochody dostawcze, jeden do przewozu bydła, drugi do przewozu węgla.

R E K L A M A

W wyniku zderzeia jeden z kierowców został zakleszczony w kabinie pojazdu. Kwalifikowanej pierwszej pomocy udzielili druhowie z miejscowej OSP Brdów, którzy prowadzili w tym czasie prace gospodarcze w remizie. Strażacy wezwali pozostałe służby ratownicze:Ratownictwo Medyczne oraz Policję, zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przystąpili do uwalniania kierowcy przy użyciu sprzętu hydraulicznego.

Poszkodowany kierowca został zabrany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. Jego życiu nic nie zagraża.

Droga przez ponad 3 godziny była zablokowana, zorganizowano objazdy. W działaniach udział brały: PSP Koło, OSP Brdów, OSP Babiak, Państwowe Ratownictwo Medyczne, Policja, służba drogowa.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze