R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Budowa boiska sportowego we Wrzącej Wielkiej

27-10-2017 11:17 | Źródło: Gmina Koło | Wyświetleń artykułu: 7,912 | Komentarzy: 0

Trwają prace związane z realizacją inwestycji pn. Budowa boiska sportowego w miejscowości Wrząca Wielka, gm. Koło.

Foto:
R E K L A M A

Przedmiotem niniejszej inwestycji jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie boiska do piłki noznej o nawierzchni trawiastej.  Boisko o wymiarach 35mx70m, z pasami bezpieczweństwa w zdłuż boiska o szerokości 1m za linia końcową boiska o szerokości 2 m. całkowita powierzchnia nawierzchni trawiastej wynosi ogółem 2738 m2.

Celem inwestycji jest wzrost aktywności ruchowej mieszkańców poprzez budowę obiektu rekreacyjnego.

Planowane efekty inwestycji to 1 nowy obiekt infrastruktury turystycznej oraz 300 osób korzystających ze wspartej infrastruktury. Inwestycja realizowana jest w ramach działania PROW 2014 - 2020 Wsparcie dla rozwoju lokalnegow ramach inicjatywy LEADER objetego programem w zakresie: Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej.

Wartość projektu:183.627,41 zł, wnioskowana kwota pomocy: 106.883,00 zł

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze