R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Wycieczka do fabryki komputerów DELL

02-11-2017 10:27 | Źródło: Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu | Wyświetleń artykułu: 3,540 | Komentarzy: 0

W dniu 30 października 2017r. uczniowie klasy I, III i IV Technikum Informatycznego Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu pojechali na wycieczkę do Łodzi, której głównym celem było zwiedzanie fabryki komputerów Dell. Koordynatorem wycieczki była nauczycielka przedmiotów informatycznych Pani Małgorzata Siwińska.
Foto:
R E K L A M A

Przed zwiedzaniem zakładu grupa udała się do łódzkiej Manufaktury na film „Geostorm”. Podróż po fabryce” uczniowie rozpoczęli od wykładu w sali konferencyjnej, w czasie którego zapoznawali się z historią powstania zakładu, jego specyfiką, możliwościami zatrudnienia, czy też odbywania stażu. Po półgodzinnej prezentacji uczniowie wraz z przewodnikiem obejrzeli zakład i produkowane obecnie komputery stacjonarne i serwery.

Uczniowie mogli zobaczyć, nie tylko, jak wygląda montaż komputerów, ale także i innych urządzeń. Poznali cały system logistyczny od przyjazdu poszczególnych elementów urządzenia, do gotowego produktu dla odbiorcy. Po zwiedzeniu hali produkcyjnej, w specjalnej salce eksponującej produkty firmy Dell, każdy z uczestników mógł dotknąć, zagrać, przetestować urządzenia produkowane w zakładzie.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE