R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Koło włączy się w 26. Finał WOŚP!

09-11-2017 15:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,863 | Komentarzy: 3

Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków już 14 stycznia 2018 roku zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W 26. Finał zaangażowało się także nasze miasto, przy Komendzie Hufca Związku Harcerstwa Polskiego, ul. Blizna 45 powstał Kolski Sztab WOŚP, który został zarejestrowany pod numerem #3783.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Szefem sztabu podobnie jak w roku ubiegłym został Lech Brzeziński, który będzie odpowiedzialny za przeliczenie zebranych datków wraz z powołaną w tym celu komisją, w składzie której znaleźli się: Leonard Jaroszewski, Mirosław Kwiręg, Robert Jokiel.

W ciągu poprzednich 25 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 825 mln PLNPrzyszłoroczna akcja pomoże zwiększyć zakres wsparcia. Co będzie się działo w ramach kolskiego Finału? Kwesta uliczna, plenerowa impreza, licytacja gadżetów (które można dostarczać do siedziby sztabu), światełko do nieba. Plenerową sceną zawładną m.in. POWER PLAY i KOZAK SYSTEM. O 20.00 wystrzeli światełko do nieba. O szczegółach będziemy informować.

 Liczymy na szeroki udział społeczeństwa w tej szlachetnej akcji. Osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami w czasie Kolskiego Finału WOŚP, mogą zgłaszać się po odbiór ankiet do siedziby Kolskiego Sztabu działającego przy Komendzie Hufca ZHP na ul. Blizna 45, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 14.00.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Oficjalny fanpage kolskiego Sztabu WOŚP:

 https://www.facebook.com/WOSPKolo/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf 

Są tutaj publikowane aktualności kolskiego Sztabu, gadżety do licytacji i inne przydatne informacje dotyczące Finału.

Licytacje prezentowanych gadżetów odbywać się będą tylko w trakcie koncertu finałowego 14 stycznia 2018 roku.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA