sim
geberit produkcja
Wiadomości Kradzieże Obywatel Mołdawii przyłapany na kradzieży samochodu

Obywatel Mołdawii przyłapany na kradzieży samochodu

5 dni temu | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 9,512 | Komentarzy: 0
Jubiler Euro Koło
Obywatel Mołdawii przyłapany na kradzieży samochodu
Foto:archiwum e-kolo.pl
Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego kolskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzanego o próbę kradzież samochodu. 24-letni obywatel Mołdawii decyzją Sądu Rejonowego w Kole trafił do aresztu.

Kolscy funkcjonariusze zatrzymali 24-letniego obywatela Mołdawii podejrzanego o kradzież z włamaniem samochodu marki Volkswagen Golf. Po uzyskaniu informacji, że w rejonie osiedla Nowa Kolejowa w Kole nietrzeźwy mężczyzna próbuje odjechać samochodem, policjanci niezwłocznie udali się w tamten rejon, by zweryfikować tę informację. Funkcjonariusze zauważyli pojazd, którego cechy zewnętrzne były zbieżne z podanymi we wcześniejszej informacji. W pojeździe tym zaobserwowali  siedzącego na miejscu kierowcy mężczyznę. Policjanci szybko domyślili się, że domniemany kierowca raczej nie jest właścicielem pojazdu, gdyż nie posiadał żadnych dokumentów od pojazdu, nie potrafił wyjaśnić kto jest właścicielem auta, ani jak się w jego wnętrzu znalazł. Ponadto pojazd posiadał specyficzne uszkodzenia – wyłamany zamek drzwi, rozmontowaną deskę rozdzielczą oraz uszkodzoną stacyjkę. Pikanterii sytuacji dodawał fakt, że przebywający we wnętrzu Volkswagena mężczyzna był kompletnie pijany.

Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, gdyż okoliczności zdarzenia jednoznacznie wskazywały na usiłowanie dokonania kradzieży samochodu. Za czyn którego się dopuścił, obywatelowi Mołdawii może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!