sim
bricomarche

ZST Czyta Dzieciom

07-12-2017 10:21 | Źródło: Zespół Szkół Technicznych w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,233 | Komentarzy: 0
ZST Czyta Dzieciom
Foto:
zacisze
6 grudnia uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wraz z bibliotekarkami Iwoną Fret i Haliną Zawiślak odwiedzili oddział dziecięcy w kolskim szpitalu w ramach akcji ,,ZST Czyta Dzieciom".

Wydarzenie to zostało zainspirowane akcją rozdawania książek która odbyła się rok temu w maju. Organizatorzy chcą by hasło "ZST Czyta Dzieciom” było kojarzone z spędzaniem i umilaniem czasu przez uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Kole żeby młodzi pacjenci którzy przebywają w szpitalu czuli się dobrze i chociaż na chwilę zapomnieli gdzie są. Odwiedzając chore dzieci dwie śnieżynki wraz z Mikołajem rozmawiały, czytały książki, bawiły się. Pod koniec Mikołaj pytał każdego z młodych pacjentów, co chciałby dostać na święta.  Samorząd Uczniowski zaprasza również do akcji ,,Podaruj książkę i pluszowego misia małym pacjentom”

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!