R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Szkolenie "Ja za barem" w ZSRCKU w Kościelcu

12-12-2017 10:23 | Źródło: ZSRCKU w Kościelcu | Wyświetleń artykułu: 2,966 | Komentarzy: 0

W dniach 4-5 grudnia czternastu śmiałków z ZSRCKU w Kościelcu przetarło, pozytywnym wynikiem, szlaki barmańskiego szkolenia. Dwudniowe szkolenie prowadzili w ZSRCKU mistrzowie sztuki barmańskiej, laureaci wielu prestiżowych konkursów barmańskich Panowie Piotr Kos i Adam Białczyk z Alternative Bar, którzy przyjechali z Bielska Białej.

Foto:
R E K L A M A

W ramach szkolenia młodzi adepci sztuki barmańskiej poznawali zasady dekorowania szkła barmańskiego i tym samym koktajli, opanowali podstawy sporządzania drinków bezalkoholowych oraz barmańskiego filaru. Ogromne zaangażowanie szkoleniowców, ich talent i profesjonalizm niezaprzeczalnie zachęciły młodzież do intensywnych ćwiczeń w żonglerce butelkami, walki ze słabościami i dążeniu ku doskonałości w sztuce barmańskiej.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze