R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

PM nr 5 w Kole: Kolędowanie z rodzicami

18-12-2017 11:13 | Źródło: Przedszkole Miejskie nr 5 w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,819 | Komentarzy: 1

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu dzieci, nauczycieli i rodziców nim na niebie "zabłyśnie pierwsza gwiazdka".

Foto:
R E K L A M A

Taki radosny i świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu 14 grudnia 2017r, gdzie przedszkolaki z oddziału VI 4-5 latki spotkały się z rodzicami aby zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas wspólnego ,"Kolędowania". Przed rozpoczęciem "Kolędowania" Pani Dyrektor Agnieszka Kozajda i wychowawczyni Beata Rybicka złożyły dzieciom i rodzicom świąteczne życzenia. Po czym przedszkolacy zaprezentowały swoim rodzicom piosenki z tańcem o tematyce świątecznej. Mali wykonawcy zachwycili wszystkich zebranych swoimi umiejętnościami śpiewania i tańczenia. Gromkie brawa mogły oznaczać tylko jedno, że występ bardzo się podobał. Pani Dyrektor również pochwaliła małych i dzielnych przedszkolaków za piękne występy i stworzenie wyjątkowej atmosfery. Po występach dzieci wręczyły rodzicom świąteczne upominki i zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek. Nie zabrakło też okazji do wspólnego słuchania kolęd i pastorałek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieciom jak i rodzicom.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze