sim
bricomarche
Wiadomości Gmina Kłodawa To był piękny,świąteczny koncert w Kłodawie

To był piękny,świąteczny koncert w Kłodawie

18-12-2017 17:40 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,599 | Komentarzy: 1
To był piękny,świąteczny koncert w Kłodawie
Foto:UMiG Kłodawa
zacisze
Perfekcyjnie przygotowana scenografia oraz program artystyczny wprowadzający widzów w klimat świąt - to z pewnością najlepszy opis wczorajszego koncertu, jaki odbył się w kłodawskim GOKu.

Starsze i młodsze dzieci zaśpiewały wiele piosenek świątecznych oraz kolęd przy pełnej sali widzów. Koncert Świąteczny w Kłodawie każdego roku cieszy się niesłabnącą popularnością. Dla tych, którzy nie mogli być osobiście, przygotowaliśmy nagranie z całego koncertu, znajdujące się poniżej.

Kto wystąpił na scenie?

Koncert w wykonaniu : Studio piosenki MUZOL w GOK Kłodawa. W koncercie wystąpili: Kinga Antkiewicz , Wiktoria Kowalewska, Zofia Danielewicz, Julia Kochanowska, Aleksandra Kubiś, Julia Gradomska, Dagmara Gradomska, Karina Gradomska, Justyna Gradomska , Hubert Gradomski , Monika Kukawka, Natalia Andrysiewicz, Nicola Krzaczek, Oliwier Piaseczny, Klaudia Piaseczna, Maja Zielińska, Marta Gostkowska, Maja Kalęba, Weronika Pacyna, Nicola Olejniczak, Pląskowska Lena, Kwapińska Julia, Ziemniak Aleksandra, Bałdyga Hanna, Pecyna Agata, Krupińska Zosia, Aleksanderczyk Nicola, Michlińska Lena. Kolędnicy: Martyna Twardygrosz, Wiktoria Dębska, Dominika Zakrocka, Kamil Antkiewicz. Anioły: Wawrzyniak Julia, Majkowska Oliwia.

W przygotowaniu koncertu pomagali

Scenariusz i przygotowanie artystyczne: Mariola Felczyńska. Scenografia: Marlena Cieniecka, Renata Rzeźnik, Paweł Rosiak. Nagłośnienie i światła: Michał Chrapkowski

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (1)
Tomcio 18-12-2017 18:10
Wikipedia-Boże Narodzenie czytamy " W Ewangeliach nie jest wspomniana data narodzin Jezusa Chrystusa......,chrześcijanie, nie znając faktycznej daty narodzin Chrystusa, obrali tę datę jako symboliczną. Był to dzień przesilenia zimowego. Cesarz Aurelian nakazał w 274 roku, by w tym dniu obchodzono (pogańskie) święto kultu Sol Invictus – narodziny boga Słońca. W dniach od 17 do 24 grudnia w rzymie obchodzono Saturnalia – święto ku czci Saturna. Okres ten, przypadający w okolicy przesilenia zimowego, był czasem zabawy i obdarowywania się podarkami. Innym świętem pogańskim” był perski kult Mitry, szlachetnego bóstwa słońca, który narodził się w ubogiej grocie, Ono również przypadało w okresie przesilenia zimowego. Większość symboli Bożego Narodzenia ma swoje źródło w wierzeniach pogańskich. Choinka od wieków była podczas przeróżnych świąt obwieszana świecidełkami. Ostrokrzew służył Celtom do obłaskawiania chochlików, a jemioła do praktyk okultystycznych Za to giną karpie
| Zgłoś do usunięcia