Słonecznie 4.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Kolejny zestaw szkoleniowy dla PCK

Kolejny zestaw szkoleniowy dla PCK

Autor: kolo.pl 19 Grudzień 2017
Kolejny zestaw szkoleniowy dla PCK
© kolo.pl
Komentarzy: 0 Czytano:
4,761 razy |

18 grudnia 2017 r. w imieniu Pani Elżbiety Modrzejewskiej - Zastępcy Burmistrza Miasta Koła - Pani Edyta Fabisiak - Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych przekazała na ręce Pani Zofii Roweckiej – Kierownik Biura Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Kole oraz pana Sebastiana Wyskockiego i Pana Krystiana Hammermeister zestaw szkoleniowy do nauki pierwszej pomocy.

R E K L A M A
0
Czytano:
4,761 razy
Udostępnij

Zestaw do pozoracji ran o wartości 5.300 zł pomoże instruktorom kolskiego oddziału PCK prowadzić szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Zakupiony sprzęt pozwoli na realizację działań statutowych PCK. Warto w tym miejscu podkreślić, że zespoły ratowników PCK zabezpieczają od strony medycznej organizowane na terenie naszego miasta masowe imprezy i czynią to społecznie.

Wszyscy powinniśmy umieć udzielić pierwszej pomocy bez względu na to, czy jesteśmy zobowiązani do zdobycia takich umiejętności, czy robimy to tylko dla siebie i swojej rodziny. Odpowiednio szybka reakcja bardzo często decyduje o życiu lub śmierci.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Gmina Kościelec
W Kościelcu przekazali laptopy
3 dni temu 3,635 4
R E K L A M A
R E K L A M A