R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Nadal trwają poszukiwania mieszkańca z Gminy Kłodawa

22-12-2017 08:35 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 16,917 | Komentarzy: 0

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłodawie prowadzą poszukiwania Pawła Pietrzaka lat 58. Mężczyzna ostatni raz był widziany 12 grudnia 2017 roku w miejscu swojego zamieszkania. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego mężczyznę, bądź znają miejsce jego przebywania proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji osobiście, bądź dzwoniąc pod numer alarmowy 997.
Foto:KPP Koło
R E K L A M A

 Komisariat Policji w Kłodawie poszukuje zaginionego mężczyznę:

Imię i nazwisko: Paweł Pietrzak
Wiek: 58 lat
Zamieszkały: Krzykosy gm. Kłodawa
Rysopis: zaginionego:wzrost około 170 cm, waga około 80 kg, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemne, nos średni lekko krzywy, twarz okrągła.
​Prawdopodobny ubiór zaginionego: kurtka koloru siwego długości do pasa, spodnie dresowe koloru siwego, buty sportowe białe, czapka wełniana koloru ciemnego. Wymieniony mężczyzna ostatni raz był widziany w miejscu zamieszkania około 12 grudnia 2017 roku i do chwili obecnej nie powrócił do domu jak i również nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną lub sąsiadami.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Kole tel.: (63) 2618200 lub 997, bądź bezpośrednio do Komisariatu Policji w Kłodawie tel. (063) 2618350.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA