R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Dwa zdarzenia na A2 prawie w tym samym miejscu

27-12-2017 09:23 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 18,278 | Komentarzy: 2

W dniu dzisiejszym, na kolskim odcinku autostrady A2 w okolicy miejscowości Chełmno (gm. Dąbie) doszło do dwóch podobnych kolizji, w których łącznie brały udział trzy pojazdy.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Około godziny 6:30 na wyżej wymienionym odcinku A2 doszło do bardzo podobnych zdarzeń. Pierwszy z nich dotyczył pojazdu prowadzonego przez 36-letnią mieszkankę Poznania, która podróżowała Citroenem Berlingo w kierunku Warszawy. Nie dostosowała prędności do warunków panujących na drodze co doprowadziło do zjechania z pasa ruchu i uderzenia w barierki. Na miejscu pojawiły się służby, które zabezpieczały ten odcinek, gdyż ruch odbywał się tylko jednym pasem. 

30 minut później, 500 metrów bliżej doszło do podobnego zdarzenia. Tym razem 27-letni mieszkaniec Poznania również nie zachował należytej ostrożności co doprowadziło do zjechania na drugi pas i uderzenia w barierki. Tym razem siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd odbił się i uderzył w kolejny samochód - Toyotę Land Cruiser.

W obu przypadkach kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi. Nikt nie odniósł obrażeń.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze