R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

ZST: Przekazali magiczną historię

27-12-2017 10:08 | Źródło: Zespół Szkół Technicznych w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,717 | Komentarzy: 0

19 grudnia w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół Technicznych w Kole odbyły się coroczne jasełka szkolne pełne magii, kolęd i piosenek świątecznych.
Foto:
R E K L A M A

W tym dniu, uczniowie zbierając się w świetlicy szkolnej, oglądali jasełka, w których uczestniczyli ich rówieśnicy z wszystkich typów szkół. W tym roku dla klas, które miały okazję uczestniczyć czekało wspaniale dopracowane przedstawienie, które nie było typowe. Uczniowie w magiczny sposób przekazali historię betlejemskiej nocy. Przedstawieniu towarzyszył chórek szkolny pod opieką Małgorzaty Mysińskiej, który niczym anielski chór uświetniał całe przedstawienie. Na zakończenie wicedyrektor Katarzyna Poronin złożyła podziękowania uczniom przygotowującym jasełka. Organizatorami byli nauczyciele Katarzyna Rogowska, Małgorzata Mysińska oraz Marcin Polewski. Dużą rolę w wykonaniu piosenek przez solistki odegrały nauczycielki języka angielskiego Ilona Kropidłowska oraz Emilia Lewicka które dbały o poprawną wymowę i dykcję przy angielskich piosenkach.

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA