R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Funkcjonariusze CBA w urzędzie i kolskich spółkach

29-12-2017 12:34 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 31,929 | Komentarzy: 11

Z informacji do jakich udało nam się dotrzeć, wynika że w dniu dzisiejszym i wczorajszym funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego pojawili się w trzech miejscach w celu zabezpieczenia dokumentacji.
Foto:Archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Już wczoraj w kolskich wodociągach oraz Miejskim Zakładzie Energetyki Cieplnej pojawili się funkcjonariusze CBA, którzy sporządzali dokumentację odnośnie funkcjonowania rad nadzorczych z ostatnich trzech lat. Przekazali również pracownikom wykaz dokumentów, które są im niezbędne do dalszych działań. Te dokumenty mają odebrać dziś. 

Na wczorajszej sesji radni usłyszeli, że tuż po nowym roku w roli świadków wezwano do delegatury CBA w Łodzi Przewodniczącego Rady Miasta Koła - Artura Szafrańskiego oraz Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej - Marcina Janiaka. 

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (11) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA