R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kłodawa

Piękny koncert Bożonarodzeniowy w Kłodawie

03-01-2018 19:14 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,110 | Komentarzy: 0

30 grudnia w pięknej scenerii kościoła parafialnego w Kłodawie odbył się koncert bożonarodzeniowy zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły i Wsi w Wólce Czepowej.
R E K L A M A

W koncercie wzięły udział dzieci i młodzież uczęszczające na warsztaty wokalne prowadzone w ramach projektu grantowego "Drzwi do kariery – organizacja warsztatów wokalnych dla dzieci i młodzieży". Celem warsztatów było podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności z zakresu edukacji muzycznej oraz wzrost samooceny, pewności siebie oraz umiejętności wystąpień publicznych. Uczestnicy zdobywali doświadczenie z mikrofonem studyjnym w studio nagrań oraz z mikrofonem estradowym. W warsztatach brali udział zarówno początkujący w śpiewaniu, jak i osoby z doświadczeniem wokalnym. W ramach warsztatów uczestnicy nagrywali płytę z kolędami i pastorałkami, którą można było otrzymać po koncercie. Ćwiczone umiejętności wokalne dzieci i młodzież zaprezentowały na koncercie. Dla większości z nich był to pierwszy tak duży występ sceniczny i w dodatku spotkał sie z dużym uznaniem publiczności.

W koncercie wystąpili: Zuzanna Sylwestrzak, Zofia Kowalewska, Maria Kowalewska, Anna Opas, Martyna Zielińska, Bartosz Rzetelski, Jessica Jędrzejczak, Marco Gałdyn, Katarzyna Gralak, Małgorzata Gralak, Kamelia Musiał, Wiktoria Komodzińska, Marta Sierocka (chór), Nikola Kruszyna, Martyna Wiktorska, Ewa Kubiś, Daria Olszewska, Natalia Prusińska, Paulina Węgielewska, Justyna Pawlak (solistki), Krzysztof Toruński, Krzysztof Kusiak, Michał Rybiński (muzycy). W projekcie brał udział także Mateusz Rzepka – uczeń Gimnazjum SPSK w Wólce Czepowej – który poznawał tajniki pracy w studio nagraniowym i organizację koncertu. Młodsi uczestnicy warsztatów również są uczniami szkoły w Wólce Czepowej.

Warsztaty przygotował i prowadził p. Michał Rybiński. Ich organizacja była możliwa dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA