sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Inne Gmina Koło przekazała 200 odblasków

Gmina Koło przekazała 200 odblasków

17 dni temu | Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,470 | Komentarzy: 2
Gmina Koło przekazała 200 odblasków
Foto:KPP Koło
zacisze
Dwieście sztuk opasek odblaskowych ufundowanych przez Gminę Koło na ręce I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kole, mł. insp. Artura Foryńskiego przekazał Wójt Gminy Koło Piotr Fret. Opaski będą wręczane mieszkańcom powiatu kolskiego przez policjantów podczas spotkań profilaktycznych oraz w trakcie pełnienia codziennej służby na drogach.

Opaska odblaskowa to element zapewniający większa widoczność na drodze. Używanie jej wiąże się z większym bezpieczeństwem pieszych poruszających się po jezdni po zmierzchu. Kolscy stróże prawa od lat prowadzą wśród dzieci i młodzieży, a także dorosłych z terenu naszego powiatu akcje mające na celu zwiększenie świadomości dotyczącej konieczności używania elementów odblaskowych. Podczas działań edukacyjnych rozdają elementy odblaskowe, aby zwiększyć bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. Gmina Koło postanawiając wesprzeć te działania, zakupiła opaski odblaskowe i przekazała je Policji. Jak podkreślił Wójt Gminy Koło, Pan Piotr Fret w ten sposób chce wspomóc

Policję w realizacji kampanii dotyczącej używania odblaskowych elementów ubioru, a tym samym wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (2)
tomcio paluch 17 dni temu
Gratuluje jest to jak dotąd największe ociągnięcie w tym obszarze godne naśladowania a skala zjawiska wprost poraża rozmachem. Jeszcz raz największe wyrazy szacunku.
| Zgłoś do usunięcia
Kol. od ur. 13 dni temu
i dobrze, te opaski są potrzebne