sim
geberit
Wiadomości Zatrzymania Nielegalny tytoń w tle interwencji domowej

Nielegalny tytoń w tle interwencji domowej

7 dni temu | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 11,146 | Komentarzy: 6
Tomasz Nowak
Nielegalny tytoń w tle interwencji domowej
Foto:archiwum e-kolo.pl
zacisze
Policjanci, którzy zostali wezwani na interwencję domową znaleźli w mieszkaniu nielegalny tytoń. Awanturująca się nietrzeźwa kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie. Za posiadanie tytoniu bez polskich znaków akcyzy grozi jej wysoka grzywna.

6 stycznia br. w godzinach popołudniowych dyżurny kolskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w Kole ma miejsce awantura domowa. Na wskazany adres pojechał policyjny patrol. Sprawczynią zdarzenia okazała się kobieta, która awanturowała się z domownikami. Najprawdopodobniej przyczyną takiego zachowania był stan upojenia alkoholowego. Podczas przeprowadzanej interwencji policjanci zauważyli w foliowych torebkach susz tytoniu, który nie był opatrzony polskimi znakami akcyzowy. Tytoń został przez funkcjonariuszy zarekwirowany. Wkrótce zostanie przekazany Izbie Celnej. Szacuje się, że kobieta kupując nielegalny towar naraziła skarb państwa na straty około 1400 złotych. Według kodeksu karnego skarbowego, 50-letniej mieszkance Koła za popełnione wykroczenie skarbowe grozi wysoka grzywna. Do czasu wytrzeźwienia została osadzona w policyjnym areszcie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (6)
jPrawo 4 dni temu
Mieszkańcy miasta Kola!!!! Otwierajcie suszarnie tytoniu i produkcje środków odurzających!!!!Dochód odpowiedni wystarczy na wszystko!!! Lokalizacja ul Garncarska33 Tutaj macie zapewniona opiekę policji Nie trzeba się bać! Zapraszam!!!!
| Zgłoś do usunięcia
Prawo 5 dni temu
Prawa 3 Dobrze rozumujesz Twarde Prawo ale Prawo!!!!Proszę prawidłowo zrozumieć sentencje. Pozdrawiam!!!!!
| Zgłoś do usunięcia
Prawo 3 6 dni temu
Podpisz się imieniem i nazwiskiem, a jak podpisujesz się nickiem to możesz co najwyżej poskarżyć się Pani w przedszkolu. "Dura lex, sed lex"
| Zgłoś do usunięcia
Prawo 6 dni temu
Uprzejmie proszę Nir podpisywać moim Mikiem swoichmwpisow Nie mam żadnej wiedzy na temat Cementowni. W przypadku pojawiania się jakich kolwiek wpisów pod moim. Mikiem podejmie kroki prawne.
| Zgłoś do usunięcia
Prawo 2 6 dni temu
To samo 24h , w CEMENTÓWCE tez wiecie...
| Zgłoś do usunięcia
Prawo 6 dni temu
Panowie w mundurach z Kola!!! Przestanie robić jaja z tymi waszymi akcjami z pozyskiwaniem nielegalnego tytoniu i papierosów!!! Wytwórnia na ul Garncarskiej 33 czynna cala dobę. Dobrze o tym wiecie. Tutaj zrobcie pokazowe zatrzymanie!!!! Tylko kto odważny to zrobi ???? Przeciez to chrzesniaki. komendanta.
| Zgłoś do usunięcia