sim
kwiaciarnia ewa
Wiadomości Miasto Koło Bagno przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kole

Bagno przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kole

8 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,793 | Komentarzy: 11
Bagno przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kole
Foto:Czytelnik e-kolo
zacisze
Wystarczy, że z nieba poleci deszcz a po krótkim czasie przy gmachu Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole pojawia się błoto, które powoduje, że uczniowie i rodzice mają problem z przejściem.

Kilkukrotnie rodzice uczniów SP1 sygnalizowali nam problem, jaki powstaje przy opadach deszczu przy wejściu od strony ulicy Szkolnej. Jak sugerują rodzice - teren ten jest regularnie rozjeżdżany przez pojazdy, które dowożą do szkoły catering. Jak wygląda wtedy to miejsce? najlepiej obrazuje to zdjęcie przesłane przez naszego czytelnika. 

Pozostaje prosić o zajęcie się tym tematem osoby odpowiedzialne za obiekt i teren wokół szkoły. A co o tym sądzą nasi czytelnicy?

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (11)
coś okropnego 6 dni temu
O matko jaki syf, jaki wstyd. Centrum miasta...
| Zgłoś do usunięcia
ktoś 7 dni temu
jeśli wszyscy mieliby takie problemy, to wtedy byłby raj na ziemi.
| Zgłoś do usunięcia
sepultura 8 dni temu
Do malkontentów piszących przede mną . Nie ma możliwości tam wjazdu każdorazowy wjazd pojazdu pod kuchnię i dalej powinien być karany mandatem przez policję czy straż miejską : 1.Jazda wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych - 250 zł 0 pkt karnych 2. jeśli wjechał w poprzek chodnika i dalej po trawniku - tak bo kiedyś był tam trawnik - art.144 KW niszczenie zieleni od 20 - 500 zł Oczekujemy od służb działania , a od dyrekcji zgłoszenie problemu do organu prowadzącego
| Zgłoś do usunięcia
ROBERT 8 dni temu
Ach jej to faktycznie jest wielki problem, uczniowie skazani po wodzie chodzić rozpacz.
| Zgłoś do usunięcia
ola 8 dni temu
Wystarczy kawałek chodnika i odrobinę dobrej woli i sprawa załatwiona po co te wszystkie wywody?
| Zgłoś do usunięcia
Ivanka 8 dni temu
Rano tam stoją zazwyczaj busy z cateringiem bo tam jest wejście do kuchni. Nie ma tam żadnego zakazu wjazdu. Zacznijmy od tego do kogo należy teren przed szkołą czy do miasta czy do szkoły. I ta instytucja powinna rozwiązać problem.
| Zgłoś do usunięcia
ona 8 dni temu
a czy jesli bylby wjazd przez chodnik dla pieszych to czy na chodniku nie powinno byc oznaczen? to jest dziki wjazd i rozjezdzony jak sie da
Kol. od ur. 8 dni temu
Co na to dyrekcja szkoły? O wypadek nietrudno...
| Zgłoś do usunięcia
Kolanka 8 dni temu
A czy tam mogą wjeżdżać samochody? Na zdjęciu widać, że tam nie ma wjazdu a są ślady od samochodów. Mam nadzieję, że naprawi to ten kto zniszczył i rozjechał to miejsce a nie Urząd Miasta.
| Zgłoś do usunięcia
Kol. 7 dni temu
Kolaninie, to odpowiedz czy są znaki w rzeczywistości ,przy chodniku. Otóż, nic takiego nie ma więc dlaczego wjeżdżają tam samochody?
Kolanin do Kolanki 8 dni temu
Kolanko. Gratuluję wybujałej wyobrażni przestrzennej. Jak z fotografii można wywnioskować, że tam nie ma wjazdu? Nic fotka nie tłumaczy. To regulują znaki drogowe. A ich na zdjęciu nie ma w żaden sposób.