R E K L A M A
sim
R E K L A M A
borowki
Wiadomości Wydarzenia I Niebieski Charytatywny Maraton Zumby

I Niebieski Charytatywny Maraton Zumby

11-01-2018 16:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 5,300 | Komentarzy: 0
I Niebieski Charytatywny Maraton Zumby
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
carnis
Rodzice działający przy Stowarzyszeniu Autyzm i my pragną serdecznie zaprosić na I Niebieski Charytatywny Maraton Zumby. Impreza odbędzie się 27 stycznia 2018 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kole. Portal e-kolo.pl objął wydarzenie swoim patronatem medialnym.

Swoją obecnością zaszczycą nas tacy instruktorzy jak : Krzysztof Lewandowski, Jacek Roszak, Paweł Okupniarek, Ilona Jewczak-Skórka.

Zebrane fundusze w całości zostaną przekazane Stowarzyszeniu Autyzm i my i przeznaczone na : dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego, szkolenia dla rodziców i terapeutów, terapię dzieci.

Stowarzyszenie,, Autyzm i my" prowadzi spotkania grupy wsparcia, na których rodzice wymieniają się doświadczeniami z bycia rodzicem dziecka z Autyzmem. Organizuje turnusy rehabilitacyjne,warsztaty, oraz szkolenia dla rodziców i terapeutów, oraz wszystkich innych zainteresowanych.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!