sim
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Wiadomości Wydarzenia I Niebieski Charytatywny Maraton Zumby

I Niebieski Charytatywny Maraton Zumby

11-01-2018 16:56 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,985 | Komentarzy: 0
I Niebieski Charytatywny Maraton Zumby
Foto:e-kolo.pl
zacisze
Rodzice działający przy Stowarzyszeniu Autyzm i my pragną serdecznie zaprosić na I Niebieski Charytatywny Maraton Zumby. Impreza odbędzie się 27 stycznia 2018 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kole. Portal e-kolo.pl objął wydarzenie swoim patronatem medialnym.

Swoją obecnością zaszczycą nas tacy instruktorzy jak : Krzysztof Lewandowski, Jacek Roszak, Paweł Okupniarek, Ilona Jewczak-Skórka.

Zebrane fundusze w całości zostaną przekazane Stowarzyszeniu Autyzm i my i przeznaczone na : dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego, szkolenia dla rodziców i terapeutów, terapię dzieci.

Stowarzyszenie,, Autyzm i my" prowadzi spotkania grupy wsparcia, na których rodzice wymieniają się doświadczeniami z bycia rodzicem dziecka z Autyzmem. Organizuje turnusy rehabilitacyjne,warsztaty, oraz szkolenia dla rodziców i terapeutów, oraz wszystkich innych zainteresowanych.

Biały Fortepian news

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!