R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

WOŚP: Koncert Power Play już w niedzielę!

12-01-2018 13:01 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 13,647 | Komentarzy: 2

W najbliższą niedzielę cały kraj i wiele krajów z różnych kontynentów zbierać będą pieniądze podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Warto w tym miejscu przypomnieć o tym, co dziać się będzie na scenie w Kole.

Foto:polo.tv
R E K L A M A

Scena finałowa tradycyjnie znajdzie się na ulicy Prusa w Kole. Od godziny 15:30 rozpocznie się najwięsza impreza plenerowa w Powiecie Kolskim. Na początku swój repertuar przedstawią lokalne grupy, a o 17:00 zaplanowano koncert ukraińskiej grupy KOZAK SYSTEM, grającej muzykę rock-folk. Tradycyjnie po licytacji przedmiotów na scenie pojawi się gwiazda wieczoru. W tym roku zaproszono do Koła zespół POWER PLAY grający muzykę discopolo.

nani z ognistego temperamentu i niezwykłej przebojowości, z natury nie lubią robić wokół siebie dużego szumu, ale gdy tylko pojawią się na scenie, potrafią zaczarować ludzi tak, że nogi same rwą się do tańca. Jak sami mówią o sobie: „Cieszymy się, że muzyka którą tworzymy potrafi bawić sprawiając, że na twarzy wielu osób pojawia się uśmiech”. Żywe instrumenty towarzyszące im podczas koncertów sprawiają, że muzyka w ich wykonaniu to niepowtarzalny styl, doskonałość dźwięku i nowoczesnych brzmień, a każda impreza z udziałem POWER PLAY to niesamowite przeżycie i gwarancja dobrej zabawy, która na długo pozostanie w pamięci :))) Twórcy takich hitów jak „Zawsze coś (oj tam oj tam”, „Co ma być to będzie” czy „Lubisz to Lubisz” Power Play to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzyczno-rozrywkowej, zdobywcy wielu nagród na Ogólnopolskich festiwalach muzyki disco polo & dance. Zespół koncertuje dla polonii na całym świecie, miedzy innymi w USA I wielu krajach europy.

źródło: power-play.pl

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze