Słonecznie 4.3
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

"Calineczka" – przedstawienie dla najmłodszych

"Calineczka" – przedstawienie dla najmłodszych

Autor: Szkoła Podstawowa w Wólce Czepowej 15 Styczeń 2018
©
Komentarzy: 0 Czytano:
2,449 razy |

9 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-IV ze Szkoły Podstawowej w Wólce Czepowej za sprawą grupy teatralnej KRAK-ART z Krakowa po raz kolejny miały okazję przenieść się w świat bajek. Tym razem dzieci obejrzały adaptację jednej z najsłynniejszych baśni H.Ch. Andersena pt."Calineczka".

R E K L A M A
0
Czytano:
2,449 razy
Udostępnij

Baśń przeniosła małych widzów w świat przepełniony pięknymi kolorami muzyką i śpiewem, bo jak wiadomo to opowieść o malutkiej uroczej dziewczynce, która wyrosła z kielicha zaczarowanego kwiatu. Uczniowie czynnie uczestnicząc w wielu przygodach Calineczki mieli okazję nauczyć się dobroci i uczciwości, opiekuńczości i potrzeby niesienia pomocy potrzebującym. Spektakl dostarczył niezapomnianych wzruszeń, refleksji, ale też sporej dawki humoru!

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A