R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

SOSW: Podsumowanie konkursu plastyczno-literackiego

15-01-2018 10:35 | Źródło: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,274 | Komentarzy: 0

W dniu 10.01.2018 w świetlicy Internatu SOSW w Kole odbyło się podsumowanie konkursu plastyczno-literackiego "Szkolne przygody małego Mikołaja". Jury przyznało w dziewięć równorzędnych nagród (I miejsca), które odebrali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole, Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole, Szkoły Podstawowej nr 5 w Kole, wychowankowie SOSW w Koninie oraz wychowankowie SOSW w Kole.

Foto:
R E K L A M A

Laureatom konkursu towarzyszyli nauczyciele i duża grupa rodziców, a nawet dziadkowie. Wszyscy zgromadzeni z uwagą i zainteresowaniem wysłuchali opowieści zwycięzców konkursu o szkolnych przygodach małego Mikołaja, nie szczędząc im pochwał i oklasków. Nagrody laureatom konkursu wręczyła pani Elżbieta Budzińska, dyrektor ZOEW w Kole.

Jednym z punktów programu uroczystego podsumowania konkursu było zwiedzanie Internatu. Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali informacji o specyfice działania placówki. Po zwiedzeniu placówki uczestnicy podsumowania konkursu spotkali się w internackiej kuchni, w której przygotowany był słodki poczęstunek. 

R E K L A M A

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze