R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Odwiedziny w kolskim mieszkaniu a tam nielegalny tytoń

17-01-2018 09:12 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 9,438 | Komentarzy: 4

Ponad 10 kilogramów krajanki tytoniowej i 110 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy ujawnili kolscy policjanci w mieszkaniu dwojga 26-latków. Straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconego podatku akcyzowego szacuje się na łączną kwotę ponad 13 tysięcy złotych.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

12 stycznia br. policjanci z Wydziału Kryminalnego kolskiej komendy „odwiedzili” jedno z kolskich mieszkań, w którym według wcześniej poczynionych ustaleń miał znajdować się tytoń bez polskich znaków akcyzowych. W wyniku przeprowadzonego przeszukania mieszkania ujawniono 2200 sztuk papierosów i ponad 10 kilogramów krajanki tytoniowej bez akcyzy. Po raz kolejny działania kolskich policjantów doprowadziły do wyeliminowania z obrotu handlowego nielegalnego towaru. Straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconego podatku szacowane są na kwotę ponad 13 tys. złotych. Papierosy oraz tytoń, który zabezpieczyli funkcjonariusze trafił do policyjnego depozytu. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego skarbowego, kobiecie i mężczyźnie poza przepadkiem zabezpieczonego mienia, grożą wysokie grzywny i kara pozbawienia wolności do 3 lat.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę