R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kolskie Metamorfozy

Kolskie Metamorfozy coraz bliżej końca projektu

28-01-2018 11:32 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,840 | Komentarzy: 0

Czas szybko biegnie, szczególnie wtedy kiedy nasz harmonogram dnia jest napięty. Najlepiej o tym wiedzą uczestnicy projektu Kolskie Metamorfozy, którzy przez trzy miesiące, każdego dnia, krok po kroku dochodzili do dzisiejszej formy.

Foto:KADR-FOTO
R E K L A M A

Cel projektu był jeden - pomoc wybranym osobom w zmianie swojego życia na lepsze, zgubieniu zbędnych kilogramów, poprawa stanu zdrowia i sposobu żywienia. Kolskie Metamorfozy powoli dobiegają końca. Jak uczestnicy widzą zmiany, jakie zaszły w nich od początku projektu? O tym w kilku zdaniach opowiedzieli przed kamerą. Oczywiście na zakończenie projektu opowiedzą więcej, powspominają pierwsze treningi, pierwsze wątpliwości czy "może nie podjeść?". 

Był to dla nich ciężki czas, ponieważ musieli zmienić wiele nawyków w swoim życiu i przede wszystkim ciężko pracować, aby życie stało się lepsze. 

Nad ich zmianą czuwał sztab specjalistów: 

Więcej informacji o przebiegu całego projektu oraz o tym jak powstają posiłki w Kateringu Dietetycznym Czarny Kot już niebawem a teraz zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego przygotowanego przez KADR-FOTO Damian RosińskiR E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze