sim
Artbud

SOSW: Majsterkowo

14 dni temu | Źródło: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,217 | Komentarzy: 0
SOSW: Majsterkowo
Foto:
zacisze
31 stycznia 2018r. uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole z inicjatywy Pani Marioli Mroczkowskiej wzięli udział w warsztatach organizowanych w Castoramie w Koninie, w ramach akcji "Majsterkowo".

Majsterkowo wspiera rozwój dziecka poprzez realizowanie projektów manualnych umacniających w nim poczucie samodzielności. Poruszające wyobraźnię zajęcia umożliwiają najmłodszym odkrycie pasji do majsterkowania oraz wykorzystanie zdobytej wiedzy do codziennej troski o środowisko naturalne. Dzieci mają również okazję pogłębiać wiedzę w zakresie ochrony środowiska naturalnego, powstawania materiałów, czy też występowania różnych procesów w przyrodzie. W zależności od zainteresowań dzieci i potrzeb szkoły prowadzone są zajęcia w czterech blokach: środowisko, drewno, energia i dekoracje.

Uczniowie wzięli udział w warsztatach dotyczących dekoracji. Dzieci wraz z panią animator oraz opiekunami Mariolą Mroczkowska, Karoliną Krawczyk, Martą Oblizajek i Anią Białecka wykonały karmniki dla ptaków. Dzieci bardzo pilnie słuchały pani animator i wykonywały wszystkie polecenia. W ciągu niespełna dwóch godzin powstały piękne karmniki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Anna Witaszek
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!