R E K L A M A
sim
R E K L A M A
DUKAT

SOSW: Majsterkowo

06-02-2018 10:19 | Źródło: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,689 | Komentarzy: 0
SOSW: Majsterkowo
Foto:
R E K L A M A
carnis
31 stycznia 2018r. uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole z inicjatywy Pani Marioli Mroczkowskiej wzięli udział w warsztatach organizowanych w Castoramie w Koninie, w ramach akcji "Majsterkowo".

Majsterkowo wspiera rozwój dziecka poprzez realizowanie projektów manualnych umacniających w nim poczucie samodzielności. Poruszające wyobraźnię zajęcia umożliwiają najmłodszym odkrycie pasji do majsterkowania oraz wykorzystanie zdobytej wiedzy do codziennej troski o środowisko naturalne. Dzieci mają również okazję pogłębiać wiedzę w zakresie ochrony środowiska naturalnego, powstawania materiałów, czy też występowania różnych procesów w przyrodzie. W zależności od zainteresowań dzieci i potrzeb szkoły prowadzone są zajęcia w czterech blokach: środowisko, drewno, energia i dekoracje.

Uczniowie wzięli udział w warsztatach dotyczących dekoracji. Dzieci wraz z panią animator oraz opiekunami Mariolą Mroczkowska, Karoliną Krawczyk, Martą Oblizajek i Anią Białecka wykonały karmniki dla ptaków. Dzieci bardzo pilnie słuchały pani animator i wykonywały wszystkie polecenia. W ciągu niespełna dwóch godzin powstały piękne karmniki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
R E K L A M A
paryz
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
25 Sierp.
16:00

Stadion MOSiR w Kole
Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego
26 Sierp.
11:00

Kościelec, Amfiteatr, ul. Różana
Dożynki Gminne w Kościelcu
26 Sierp.
14:00

Stadion Miejski w Kłodawie
Dożynki Gminne w Kłodawie