R E K L A M A
ren
R E K L A M A
mjd
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Studniówka ZST: Ależ tam się działo

07-02-2018 11:43 | Źródło: Zespół Szkół Technicznych w Kole | Wyświetleń artykułu: 8,298 | Komentarzy: 0
Studniówka, na której bawili się maturzyści Zespołu Szkół Technicznych odbyła się w sobotę, 3 lutego, w Ligrana Palace. To była niezapomniana uroczystość.
Studniówka ZST: Ależ tam się działo
Foto:
R E K L A M A
media expert

„Poloneza czas zacząć” - tymi słowami rozpoczął się uroczysty bal, w którym uczestniczyli tegoroczni maturzyści, grono pedagogiczne i rodzice. Po przywitaniu gości przez Darię Banasiak i Szymona Okuńskiego głos zabrał dyrektor szkoły Jarosław Wasilewski, który życzył uczniom wspaniałej i odpowiedzialnej zabawy oraz powodzenia na maturze i w dorosłym życiu. Po uroczystym rozpoczęciu studniówki maturzyści zatańczyli tradycyjnego poloneza, najpierw sami, później z nauczycielami. Po tej części balu podano obiad, a chwilę później uczestnicy poderwali się do tańca. W trakcie studniówki nie zabrakło również akcentu humorystycznego w postaci części artystycznej. Złożyły się na nią prezentacja i promocja szkoły, występ wokalny oraz "koncert Krzysztofa Krawczyka". W trakcie studniówki wyłoniono także króla i królową balu. Tegoroczni maturzyści zapytani o wrażenia ze studniówki zgodnie twierdzą, że zapamiętają to wydarzenie na długie lata. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Sty.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
02 Luty
09:00

MDK w Kole
I Powiatowy Festiwal Piosenki Aktorskiej