R E K L A M A
ren
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

Sp Trzęśniew: Szkolna choina 2018

09-02-2018 08:52 | Źródło: Szkoła Podstawowa w Trzęśniewie | Wyświetleń artykułu: 2,290 | Komentarzy: 0
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są bale karnawałowe. Jak co roku, społeczność szkolna pamiętała o tym wyjątkowym okresie. W sobotę 3 lutego w sali OSP w Trzęśniewie odbyła się Choinka Noworoczna. Członkowie Samorządu Uczniowskiego, Julia oraz Oliwier, w imieniu uczniów, przywitali wszystkich przybyłych gości oraz poprowadzili część artystyczną.
Sp Trzęśniew: Szkolna choina 2018
Foto:
R E K L A M A
media expert

Aby tradycji stało się zadość, Dyrektor otworzył uroczystość słowami: "Poloneza czas zacząć!".  W karnawałowe rytmy wprowadziły zebranych dzieci z oddziału przedszkolnego, przedstawiając układ taneczny do porywającego utworu "Despacito". Klasa III zaprezentowała się w tańcu zbójnickim, a Marika i Filip zaśpiewali o góralach, którzy pobili się o piękną góralkę. Chłopcy z klasy I przypomnieli przebój Czerwonych Gitar "Kto za Tobą w szkole ganiał", prezentując piękne gitary. Klasy I i II przedstawiły swoje pragnienia o śnieżnej zimie w wierszyku i piosence o bałwanie. Żywiołowa klasa IV zaprezentowała ciekawy układ taneczny do słodkiej piosenki "Czekolada". Następnie uczniowie klas VI oraz VII zaśpiewali wspólnie piękne i znane utwory zespołów - Skaldowie i Czerwone Gitary, a klasy IV i V piosenkę w karnawałowym rytmie samby pt. "Rymy do Zimy". Na koniec części artystycznej w nostalgiczny nastrój wprowadziła wszystch Kinga Łopata, wykonując piękną piosenkę zespołu Farba "Chcę tu zostać". Szkolna Choinka nie mogła odbyć się bez Świętego Mikołaja z wielkim workiem pełnym prezentów. Jak się okazało, wszystkie dzieci w tym roku były grzeczne i otrzymały cudowne paczki ze słodkościami. Po pożegnaniu Świętego wszyscy ruszyli na parkiet, gdzie w rytmie karnawałowych przebojów i w blasku kolorowych świateł świetnie się bawili.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Sty.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu
02 Luty
09:00

MDK w Kole
I Powiatowy Festiwal Piosenki Aktorskiej