Słonecznie 4.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Sp Trzęśniew: Szkolna choina 2018

Sp Trzęśniew: Szkolna choina 2018

Autor: Szkoła Podstawowa w Trzęśniewie 09 Luty 2018
Sp Trzęśniew: Szkolna choina 2018
©
Komentarzy: 0 Czytano:
3,634 razy |

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są bale karnawałowe. Jak co roku, społeczność szkolna pamiętała o tym wyjątkowym okresie. W sobotę 3 lutego w sali OSP w Trzęśniewie odbyła się Choinka Noworoczna. Członkowie Samorządu Uczniowskiego, Julia oraz Oliwier, w imieniu uczniów, przywitali wszystkich przybyłych gości oraz poprowadzili część artystyczną.

R E K L A M A
0
Czytano:
3,634 razy
Udostępnij

Aby tradycji stało się zadość, Dyrektor otworzył uroczystość słowami: "Poloneza czas zacząć!".  W karnawałowe rytmy wprowadziły zebranych dzieci z oddziału przedszkolnego, przedstawiając układ taneczny do porywającego utworu "Despacito". Klasa III zaprezentowała się w tańcu zbójnickim, a Marika i Filip zaśpiewali o góralach, którzy pobili się o piękną góralkę. Chłopcy z klasy I przypomnieli przebój Czerwonych Gitar "Kto za Tobą w szkole ganiał", prezentując piękne gitary. Klasy I i II przedstawiły swoje pragnienia o śnieżnej zimie w wierszyku i piosence o bałwanie. Żywiołowa klasa IV zaprezentowała ciekawy układ taneczny do słodkiej piosenki "Czekolada". Następnie uczniowie klas VI oraz VII zaśpiewali wspólnie piękne i znane utwory zespołów - Skaldowie i Czerwone Gitary, a klasy IV i V piosenkę w karnawałowym rytmie samby pt. "Rymy do Zimy". Na koniec części artystycznej w nostalgiczny nastrój wprowadziła wszystch Kinga Łopata, wykonując piękną piosenkę zespołu Farba "Chcę tu zostać". Szkolna Choinka nie mogła odbyć się bez Świętego Mikołaja z wielkim workiem pełnym prezentów. Jak się okazało, wszystkie dzieci w tym roku były grzeczne i otrzymały cudowne paczki ze słodkościami. Po pożegnaniu Świętego wszyscy ruszyli na parkiet, gdzie w rytmie karnawałowych przebojów i w blasku kolorowych świateł świetnie się bawili.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A